Newegg sitesinden alınan ürün ne zaman ulaşır?

melandre

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.

Newegg'den aşağıdaki linkini paylaştığım ürünü almayı düşünüyorum. Ülkeyi Türkiye olarak seçtiğimde 9.000TL fiyat çıkıyor. Merak ettiklerim ise şunlar:

1- Bu fiyat haricinde gümrükte vs. ekstra vergi ücreti çıkacak mı yoksa kargo vs. her şey dahil fiyat bu mu?
2- Ürünün elime ulaşması aşağı yukarı kaç gün sürer? 1 ay falan bekletir mi?

Ürün: https://www.newegg.com/global/tr-en/p/2AM-000Z-000B5

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.

Newegg'den aşağıdaki linkini paylaştığım ürünü almayı düşünüyorum. Ülkeyi Türkiye olarak seçtiğimde 9.000TL fiyat çıkıyor. Merak ettiklerim ise şunlar:

1- Bu fiyat haricinde gümrükte vs. ekstra vergi ücreti çıkacak mı yoksa kargo vs. her şey dahil fiyat bu mu?
2- Ürünün elime ulaşması aşağı yukarı kaç gün sürer? 1 ay falan bekletir mi?

Ürün: https://www.newegg.com/global/tr-en/p/2AM-000Z-000B5
Sepete ekleyip satın alma aşamalarından ilerlerseniz görürsünüz.

17 bini bulur.

Merhaba.

Newegg'den fan almak istiyorum ama ekstra olarak gümrük vergi vs. ödeme konusunda bir bilgi bulamadım. Eğer yakın zamanda bahsettiğiniz kasayı aldıysanız yaşadığınız tecrübelerinizi anlatabilir misiniz? Teşekkürler.

Konu açmak yerine buraya yazıyorum. Kasanın fiyatı 6000 lira ancak kargosuyla birlikte 13 bine fırlıyor fiyatı. Kargoyu bedavaya getirmenin bir yolu var mı?

Merhaba.

Newegg'den fan almak istiyorum ama ekstra olarak gümrük vergi vs. ödeme konusunda bir bilgi bulamadım. Eğer yakın zamanda bahsettiğiniz kasayı aldıysanız yaşadığınız tecrübelerinizi anlatabilir misiniz? Teşekkürler.
üye girişi yapıp ürünü sepete ekleyip ödeme aşamasına geldiğinizde kargo ve verginin eklendiği son fiyatı görebilirsiniz

Konu açmak yerine buraya yazıyorum. Kasanın fiyatı 6000 lira ancak kargosuyla birlikte 13 bine fırlıyor fiyatı. Kargoyu bedavaya getirmenin bir yolu var mı?
benim baktığım dönem newegg'de kasanın fiyatı vergi ve kargoyla beraber 13.000tl oluyordu. letgodan almıştım kasayı 4.000tl ye. siz de letgodan bakabilirsiniz eğer şu an başka yerlerde stokta yoksa

Geri
Yukarı