Newegg Sitesinden Alışveriş Yapmak

MELLARK

Hectopat
Yer
Istanbul
Arkadaşlar Newegg adlı siteden bilgisayar sistemimdeki parçaları almayı düşünüyorum. Bu siteden alışveriş nasıl oluyor? Ayrıntılı anlatabilecek varsa mı? Eğer daha ucuza geliyorsa bu siteden sipariş vermeyi düşünüyorum. Kaç günde gönderirler falan merak ediyorum. Bu siteden alışveriş yapmış olan varsa anlatırsa sevinirim.

Artık daha ucuza gelmiyor. %18 lik KDV alınıyor, Kargo masrafıydı, farklı gümrük vergisiydi astarı yüzünden pahalı oluyor. Ama indirime denk gelirsen bazen hesaplı olabiliyor. Ürünün üzerinde gördüğün fiyata aldanma hemen. Üyeliğini oluştur, satın almak istediğin ürünü sepetine ekle. Satın almaya devam et. Ödeme bilgilerini isteyene kadar git. Ödeme bilgisi ekranında toplam fiyatı görürsün. Kargo ücreti VAT price vs. Ona göre kıyaslama yaparsın.

Artık daha ucuza gelmiyor. %18 lik KDV alınıyor, Kargo masrafıydı, farklı gümrük vergisiydi astarı yüzünden pahalı oluyor. Ama indirime denk gelirsen bazen hesaplı olabiliyor. Ürünün üzerinde gördüğün fiyata aldanma hemen. Üyeliğini oluştur, satın almak istediğin ürünü sepetine ekle. Satın almaya devam et. Ödeme bilgilerini isteyene kadar git. Ödeme bilgisi ekranında toplam fiyatı görürsün. Kargo ücreti VAT price vs. Ona göre kıyaslama yaparsın.
Üye olup ürünü satın alma kısmında içinde bulunan tüm masraflarla birlikte olan fiyatı veriyor yani?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı