Newegg TR'ye gönderim yapmaya başladı mı?

Bu sitenin katkısı ne olacak? Demin i7 7700K'nın fiyatına baktım 1534 TL yazıyor. Türkiyede daha ucuza bulunabilir.
Ben şimdi baktım 1300 küsür yazıyordu. Ayrıca her ürün avantajlı olacağını pek sanmıyorum. Ürüne göre değişir diye tahmin ediyorum. En azından bir alternatif olarak iş görecektir.

Hocam sepette 1300 ödeme ekranında 1534 gösteriyor.
Haklısınız hocam. Ödeme ekranında bende aynı durumla karşılaştım. Kusuruma bakma yanlış bir bilgilendirme oldu :) Yinede avantajlı ürünleri elbette olacaktır. Yoksa Türkiye piyasasına girmelerinin bir anlamı kalmaz.

Var hocam anlamı. Özellikle sistem toplayanlar için. Şöyle ki orta boy bir parça mesela ekran kartı, işlemcinin kargosu 120 lira. Ama küçük boy bir parça mesela SSD, RAM'in kargo ücreti eğer yanında orta boy bir parça alırsanız 10 lira. Bir sistem toplayanın elinde 500 lira gibi bir şey kalıyor. Ama buradaki olay bence Türkiye'de bulunmayan kaliteli markaları TL üzerinden ve hızlıca getiriyorlar.

Tüm bir sistem aldığınızda TR fiyatı ile aynı oluyor neredeyse. 2-3 iş günü içerisinde ulaşım garantisi var. Parça yelpazesi çok geniş. Türkiye'de MSI GTX 1080 Gaming X bulamadım ama NewEgg'de var. Evga güç kaynağı da aynı şekilde. Vatan'dan toplarsanız eğer NewEgg'den de pahalıya geliyor.
Harika oldu bu. Umarım ürün çeşitliliği iyice artar :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı