Newegg'den 6750 TL'ye sistem toplama

Başka sitelerde toplayan görmüştüm. Herhangi bir sorun yaşamamışlar fakat garanti durumuyla ilgili bir şey yazmamışlardı. Ama bu söylediklerim senin sorun yaşamayacağın anlamına gelmez şans işi biraz. Ben de iki saat önce EVGA SuperNova G2 650w sipariş verdim 376 tl ye bakalım ne olacak.
Ürün eline ulaştıktan sonra buraya bir güncelleme notu düşebilir misiniz ?

Şimdi fiyata ekledikleri ek vergi %18'e tekabül ediyor yani KDV'ye. Gümrük vergisi fiyatın içinde değil gibi. Benim korkum ek olarak gümrük vergisi çıkması.

Ürün eline ulaştıktan sonra buraya bir güncelleme notu düşebilir misiniz ?

Şimdi fiyata ekledikleri ek vergi %18'e tekabül ediyor yani KDV'ye. Gümrük vergisi fiyatın içinde değil gibi. Benim korkum ek olarak gümrük vergisi çıkması.
Ödeme kısmına geçince Duty (gümrük) ekleniyor

Bu siteden bir şanslı arkadaş 4000TL civarına RTX2060'lı bir laptop aldı ve siparişi onaylandı. Sendede sorun çıkacağını sanmıyorum ama yine de süpariş sonrası hep takipte kal.

Bu siteden bir şanslı arkadaş 4000TL civarına RTX2060'lı bir laptop aldı ve siparişi onaylandı. Sendede sorun çıkacağını sanmıyorum ama yine de süpariş sonrası hep takipte kal.

Konu 2 yıl öncesinin kardeşim. Ben yerli firmalarımızdan bir sistem toparladım yakınlarda. Bu başlığı yukarı taşıman iyi oldu. 2 yılda belimi doğrultup anca toplayabilmişim sistemi.

Yeni konular

Geri
Yukarı