Newegg'den Intel 660P M.2 1 TB SSD alınır mı?

sonuazkaen

Hectopat
Daha fazla  
Newegg sitesinden Intel 660P M.2 1 TB SSD alacağım, vergiler dahil 850 liraya falan geliyor.
  1. Gümrükte herhangi bir sorun yaşar mıyım?
  2. Bu modeli kullanan varsa memnun mu?
  3. MSI B350 TOMAHAWK ARTIC anakart modeliyle uyum sorunu yaşar mıyım?
  4. Fiyatı muadillerine göre neden daha ucuz?
Bu sorular hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Gümrükte herhangi bir sorun yaşayacağını sanmıyorum, forumda alışveriş deneyimleri paylaşan üyeler var. Fiyat konusuna gelecek olursak bu ürünün diğer muadillerine göre ucuz olmasının sebebi sanırım dayanıklılık.

Newegg sitesinden Intel 660P M.2 1 TB SSD alacağım, vergiler dahil 850 liraya falan geliyor.
  1. Gümrükte herhangi bir sorun yaşar mıyım?
  2. Bu modeli kullanan varsa memnun mu?
  3. MSI B350 TOMAHAWK ARTIC anakart modeliyle uyum sorunu yaşar mıyım?
  4. Fiyatı muadillerine göre neden daha ucuz?
Bu sorular hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Ben muadili olan hp markalı üürnü newegg den aldım kullanıyorum m3mnunum siparişimden sonra 3. gün elime geçti, altta ki arkadaş nanokatolog linki vermiş ama stoklarında yok ne zaman gelir Allah kerim:) Ayrıca gümrükte sıfır sıkıntı;)

Bu modeli almayı düşünüyorum ama yakın zamanda kampanya falan olur mu acaba? Sizce beklemeli miyim? Bilgisayarımda 1tb hdd ve samsung 850 evo 250gb ssd mevcut şu anda. Ssd de sadece windows yüklü olduğu için onu kullanmak istemiyorum. Bu modeli oyunlar için alacağım. Metro exodus oyununu hdd ye yükledim ve yükleme ekraninda cok bekletiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı