Newegg'den kripto para ile yapılan alımlarda %20 iade kampanyası

Doğru kullanmak mantıklı elektronik parça sonuçta şu var ülkemizdeki garanti kısmı da kötü ona bakarsan hiçbir servis alıcıyı mutlu etmiyor mağdur ediyor kullanıcı hatası diye aldığın 2 yılın mantığı bile boş.
Tabii ki ama ben Amazon.tr satıcısı dışında elektronik alımı yapmıyorum. Bunun için bir de taksit imkânı varken bu %20 kripto indirimi bittikten sonra almanın pek bir anlamı yok. Ek olarak Amazon.tr ile yurt dışı Almanya alışverişlerine de taksitlendirme mümkün. Bu sayede aldığım Evga RTX 3060 elime ulaşırsa 6 taksit 7500 TL'ye gelmiş olacak. Newegg'in kripto geri ödemesi dahil hâlde dahi 400-500 TL için hem taksitten hem garantiden hem de Amazon.tr'den vazgeçecek birisi varsa yapacak bir şey yok.

Elektronik ürün sonuçta demişsiniz de 3 gün 5 gün derken 1 ay sonra elimizde takozla da kalabiliriz ki örnekleri var forumda. Newegg'ten alıp da 1 ay sonra vs. elinde kalanlar.

Tabii ki ama ben Amazon.tr satıcısı dışında elektronik alımı yapmıyorum. Bunun için bir de taksit imkânı varken bu %20 kripto indirimi bittikten sonra almanın pek bir anlamı yok. Ek olarak Amazon.tr ile yurt dışı Almanya alışverişlerine de taksitlendirme mümkün. Bu sayede aldığım EVGA RTX 3060 elime ulaşırsa 6 taksit 7500 TL'ye gelmiş olacak. Newegg'in kripto geri ödemesi dahil hâlde dahi 400-500 TL için hem taksitten hem garantiden hem de Amazon.tr'den vazgeçecek birisi varsa yapacak bir şey yok.

Elektronik ürün sonuçta demişsiniz de 3 gün 5 gün derken 1 ay sonra elimizde takozla da kalabiliriz ki örnekleri var forumda. Newegg'ten alıp da 1 ay sonra vs. elinde kalanlar.

Ülkemizde de alanların elinde takoz gibi kalıyor 2 yılın bir mantığı kalmıyor bir tane adam akıllı servis söyle mağdur etmeyen.

Ülkemizde de alanların elinde takoz gibi kalıyor 2 yılın bir mantığı kalmıyor bir tane adam akıllı servis söyle mağdur etmeyen.
İşte diyorum ya hocam Amazon.tr mağdur etmiyor gerisini bilmiyorum ki onlardan da etmeyenler var. Amazon ile 1 yıla yakındır her türlü iade, onarım, tamir, değişim yaptım hâlâ da yapıyorum yurt içi yurt dışı. O yüzden Amazon'dan uygun fiyata gözüm kapalı alırım taksitle, %10-15 farka kadar pahalı da olsa alırım kişisel olarak.

Dediğiniz şeyler Amazon.tr satıcılı hiçbir ürün için geçerli değil.

Geri
Yukarı