Next 2053 ping test yaparken donmalar

CypIosh

Hectopat
Arkadaşlar elimde Next 2053 uydu alıcı var ve Ethernet bağlanabiliyor. Ben de bağladım denemek için ping teste girdim ama kumanda ile bastığımda hiçbir şey olmuyor. Teki vermiyor açıp kapattığımda da aynı ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke next uydu alıcısı almasaydın. Şahsen ben Next Pandora uydu alıcısı almış bulundum 2 yıl önce ve gördüm ki Next markası belli bir süre geçtikten sonra fişini çekiyorlar cihazın. Sadece normal uydu alıcısı gibi kullan istiyorlar.
Bu konuda geniş bilgi alabileceğin asıl forum şurası;

Keşke Next uydu alıcısı almasaydın. Şahsen ben Next pandora uydu alıcısı almış bulundum 2 yıl önce ve gördüm ki Next markası belli bir süre geçtikten sonra fişini çekiyorlar cihazın. Sadece normal uydu alıcısı gibi kullan istiyorlar.
Bu konuda geniş bilgi alabileceğin asıl forum şurası;

Kanka bir şey soracağım sorunu çözdüm YouTube'ye girdim video açtım yüklemiyor sebebi nedir?

Kanka bir şey soracağım sorunu çözdüm YouTube'ye girdim video açtım yüklemiyor sebebi nedir?

Senin model bende olmadığı için bilemem ama benim cihaz gibi ise interneti hiç kullandırmaz. Bana kullandırtmıyor. Android 4 işletim sistemi var o da etkili ama Google Play açılmıyor. Android 4 cihazlar Google servisi kullanamaz diye bir kural yok ama firma yasaklamış gibi kullanımı.
Ben YouTube, Tubemate vs birçok YouTube programı denedim çalıştırmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı