Elektronik ‎Next MINIX HD combo - 767 TL

Tiersen

Centipat
Daha fazla  
  • Combo uydu, kablo TV, karasal hepsi bir arada alıcı.
  • Çift kumanda, basit kumanda ve tek kumanda ile TV ve uydu alıcı kontrolü.
  • Uydu kanal kapasitesi: 8.000
  • İşlemci tipi: Çift çekirdekli.

71X37WTq+BL._AC_SL1500_.jpg

Link: Next Mınıx Hd Combo Uydu : Amazon.com.tr: Elektronik

Almak için hiç bir sebep yok.
Aslında herkesin televizyonu 2K ve 4K desteklemiyor. Evinde hem kablolu TV hem normal uydu sistemi olan bir akrabam aldı paylaşayım dedim.
Alınmaz bence. Hocam bu arada bir sonraki çekiliş ne zaman?
Hocam ne yapalım bu sefer varsa öneriniz yapayım bugün? Çekiliş basit iş ama tek tek isimleri toplamak uzun sürüyor o yüzden biraz ara yapayım dedim.

Aslında herkesin televizyonu 2K ve 4K desteklemiyor. Evinde hem kablolu TV hem normal uydu sistemi olan bir akrabam aldı paylaşayım dedim.

Hocam ne yapalım bu sefer varsa öneriniz yapayım bugün? Çekiliş basit iş ama tek tek isimleri toplamak uzun sürüyor o yüzden biraz ara yapayım dedim.
Zaten TV kanalları hep 1080p 😀

Böyle sormak da biraz ayıp oldu gibi kusura bakmayın. Şahsen ben Steam cüzdan kodu isterdim diyeyim. İsim yazmak yerine mesaj numarası yazabilirsiniz hocam daha kolay olur.

4K ise direk televizyonun içindeki uydu kullanılabilir aslında ama onu ayarlamakta illallah ettiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı