Rehber NextDNS kullanımı

Referansa gerek yok dostum, ne kadar cok kisi ogrenirse benim icin o kadar iyi.

iPhone cihazımda kullanıyorum. Uygulama içindeki reklamı, oyun sonundaki çıkan reklamları dahi engelliyor. Para verip Adguard almıştım mobil için sadece Safari'de reklam engelliyordu. Gerçekten harika bir uygulama iPhone cihazlar için.

Ben de onu soracaktım. Reklam çıkmasını istediğimiz uygulama ve oyunlara nasıl izin verebiliriz? İstisna olarak?

Ben de onu soracaktım. Reklam çıkmasını istediğimiz uygulama ve oyunlara nasıl izin verebiliriz? İstisna olarak?
Bunu yapmak için günlük analizi yapmanız lazım yani reklam çıktığı anda NextDNS günlüğünüze bakıp ardından beyaz listeye ekleyip tekrar test etmeniz gerekir.

YogaDNS olmadan ultralow sunucusuna otomatik bağlamıyor beni... Nasıl düzeltebilirim?

Orta ölçekli kobi de mükemmel işe yarıyor. Rehber mükemmel olmuş ellerinize sağlık.

Cloudflare'e dönme vakti geldi madem... Ultralow'a bağlanmadığı zaman bariz hissediliyor çünkü.
Hocam konuda belirttigim ping testini yapip sonuçları paylasabilirmisiniz? Cok bir fark olmamasi lazim 2 sunucuda İstanbul'da çünkü, acaba baska ulkedeki bir sunucuya mi yonlendiriyor sizi.

Hocam konuda belirttigim ping testini yapip sonuçları paylasabilirmisiniz? Cok bir fark olmamasi lazim 2 sunucuda İstanbul'da çünkü, acaba baska ulkedeki bir sunucuya mi yonlendiriyor sizi.
Ben ultralow'a bağlıyım fakat anycast olanlar daha az ping de. Arkadaşın takılmaması lazım dediğiniz gibi. Boş sunucu hangisiyse ona yönlendiriyordur büyük ihtimalle.

Dosya Ekleri

• 1.JPG
    13,1 KB · Görüntüleme: 121
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…