Neyi yanlış yapıyorum?

riseisback

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Her gün deli gibi aim kasıyorum, movement geliştirmeye çalışıyorum vs. fakat maça gelince saçma sapan timingler yiyorum, önümdekini vuramıyorum, bazen kitlenip kalıyorum. Neyi yanlış yapıyor olabilirim?

Bir oyunu fazla abartıyorsun bence.
Onun dışında Counter aim ve movement'dan ibaret değil, oyunu bilmeyenler oyunu öyle lanse ediyor fakat alakası yok. Gamesense'nin gelişmiş olması lazım, nereye cross koyacağını, nereden adamın geleceğini sezmen lazım. Bunları kasamazsın, oynayarak olur. Ya da espor maçı izleyerek ama bir oyun için maç analizi yapmak saçma geliyor bana, hedefin varsa yap. Önermem, sadece oyna, kasma bu kadar.

Her gün deli gibi aim kasıyorum, movement geliştirmeye çalışıyorum vs. fakat maça gelince saçma sapan timingler yiyorum, önümdekini vuramıyorum, bazen kitlenip kalıyorum. Neyi yanlış yapıyor olabilirim?
Maçın başlarında kötü gittiğimde biraz hypelanıp bodoslama adamlara dalıyorum. Çoğunlukla işime yaradı. Çok sıkma kendini.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her gün deli gibi aim kasıyorum, movement geliştirmeye çalışıyorum vs. fakat maça gelince saçma sapan timingler yiyorum, önümdekini vuramıyorum, bazen kilitlenip kalıyorum. Neyi yanlış yapıyor olabilirim?

Eğer mermilerin attığın yere gidiyorsa sorun movementında değildir bir side da o ajanı kötü oynuyorsan mesela neon ile ascentte b mainden pushluyorsan biraz daha oynanış stratejini değiştirerek lurk bekleyebilirsin ve takıma katkın bir o kadar iyleşir.

Sadece aim ve movementdan ibaret değil oyun bilgisi hepsinden daha önemli bence gidip profesyonel oyuncuları izleyebilirsin boş vakitlerinde ya da kendin oynaya oynaya öğrenip geliştiriceksin.

Bir süre girmeyin. İşe yaradığını göreceksiniz. 2 gün yeterli bir süre.

Geri
Yukarı