NFS 2015 ve NFS Heat oyunlarında Project Unite modunu kullanın

ALP2004

Decapat
Selamlar. Birçok kişinin forumda bu iki oyunu kötülediğini gördüm. Evet gerçekten kötüler fakat iyi oldukları noktalarda var. Bunların hepsini bir yana atarsak son 2 haftadır elime para geçecek zamanı iple beklememi sağlayan bir mod var bu iki oyun için. Project Unite. Oyunları tamamen değiştiren bir moddur kendisi. İnanılmaz geliştirmeler içeriyor. Özellikle heat için. Ancak bir sıkıntı var ki o da hem iyi hem de kötü bir durum. Bu mod oyunun orijinal sürümünde çalışıyor. Bu modu insanlara tanıtın arkadaşlar insanlar öğrensinler kesinlikle gidip bir baksınlar. İncelemek isteyenler için bir video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Projet Unite modu tam olarak nedir?
Birçok değişiklik yapmışlar galiba, bu videoya baktım ben de şimdi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Birçok değişiklik yapmışlar galiba, bu videoya baktım ben de şimdi:

Videoyu izledim ve bariz değişiklik olduğunu düşünüyorum. NFS Heat gireceğim birazdan. 🥳

Bu kadar mutlu olunması çok hoşuma gitti açıkçası. Eğer faydalı olduysa çok iyi. Ha 2015 oyunu içinde var unite ekibinin modu bu arada o modda bayağı güzel.

Projet unite modu tam olarak nedir?

Dostum bu adamlar bir ekipler. Anlayacağın gibi de NFS serisinin hastalarılar. Bizim gibi üzülmüş olacaklar ki adamlar son 3 oyunu yenilemeye giriştiler. Önce 2015'ten başladılar. Prostreet'ten birçok fizik ve ses alıp kendilerine göre editlediler. Çeşitli modifiye parçalarını alıp modellediler ve oyuna koydular. Oyundaki polisleri düzelttiler çok çok çok zor hale getirdiler ve heat sistemi koydular polis kovalamacaları için. Daha sonrasında bunu mod olarak çıkarttılar. Mod yabancı NFS communitysi tarafından çok fazla sevilince de gittiler biz bunu Payback ve heat içinde yapalım dediler. İşte ortaya heat için bu çıktı. Render distance ayarları, 2015'ten alınmış gece atmosferi ve sabah oynarkende çalışan shaderlar, oyunun blurlu görüntüsünün silinmesi, her aracın motor seslerinin değişimi, her araç klasmanı için çok çok iyi fizikler, çevrede görebileceğin zibilyon nesnenin 4K retexturelanması... Daha çok sayılacak şey var ayrıca. Payback modu hala yapım aşamasında önümüzdeki yıl bitirirler sanırım diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı