NFS Heat alınır mı?

Pobeda

Hectopat
Yer
Eilat / İsrail
Merhaba arkadaşlar öncelikle belirtmek isterim ki kütüphanemde Forza Horizon 4 var ve oyunda trafik soldan olduğu için bende pek olumlu bir etki bırakmadı. NFS Heat'ın indirimde olduğunu görünce sormak istedim. Yarış oyunlarında polis olayları falan hoşuma pek gitmese de bu iki oyuna sahip olan arkadaşların tavsiyesini almak istiyorum. Sizce NFS Heat alınır mı?

İki oyun arasında her yönden bariz fark bulunmakta. Sadece trafik akma yönü yüzünden Forza'dan vazgeçiyorsanız NFS sizi üzer. Ancak daha arcade bir oynanış ve atmosfer için şans verebilirsiniz. Ancak ne grafik ne de araç çeşitliği vs. konusunda Forza'ya yaklaşabilir NFS.

NFS Heat'i 40 saate yakın oynadım. Sonra sıkıldım, NFS serisinin adı kalmış, o kadar. Hiç bulaşma, oyunun tek iyi yanı araç sesleri, o kadar.

Forza Horizon 4 Steam çıktığı gün aldım. 140 saat oynadım. Oynamaya devam ediyorum.

Bu kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
EA Play ilk ay indirim hakkını kullanmadıysan onu kullanarak bir dene, beğenirsen satın alırsın.

Merhaba arkadaşlar öncelikle belirtmek isterim ki kütüphanemde Forza Horizon 4 var ve oyunda trafik soldan olduğu için bende pek olumlu bir etki bırakmadı. NFS Heat'ın indirimde olduğunu görünce sormak istedim. Yarış oyunlarında polis olayları falan hoşuma pek gitmese de bu iki oyuna sahip olan arkadaşların tavsiyesini almak istiyorum. Sizce NFS Heat alınır mı?
Hocam devamlı oynarım demiyorsanız bir ay EA Play alıp deneyin.

Araçları detaylı bir şekilde modifiyelemek istiyorsanız NFS satın alın. Haritada öylesine gezinti, fotoğraf çekimi v.b. aktiviteler yapmak istiyorsanız FH4'ten devam edin.

Geri
Yukarı