NFS Heat düşük FPS sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

eakn59

Hectopat
Öncelikle merhabalar. Steam'den 2 gün önce 1 aylık EA Play aboneliği aldım. İçinde bulunan NFS Heat oyununu yükledim. Ayarları Ultra seçtim. FPS'nin düşük olduğunu gördüm 40-60 aralığında gezip duruyordu. Ayarları High seçeneğine çektim ve yine aynı FPS değerlerinin olduğunu gördüm. İnternetten araştırma yaptım ve gördüğüm sonuçlar korsan oyun olmasından kaynaklıydı. Ama ben orijinal kullanıyorum. Bunun çözümü nedir?

Sistem özelliklerim:
i7-9700K 3.60 GHz.
RTX 2070 Super.
16 GB RAM.

knk vsync yi kapa ve fps i sınırsıza getir eğer yine olmazsa internetten videolarına bakabilirsin umarım işine yarar :))

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

knk vsync yi kapa ve fps i sınırsıza getir eğer yine olmazsa internetten videolarına bakabilirsin umarım işine yarar :))

Çok teşekkür ederim. Videoları izleyeceğim.

Hocam oyunu Steam'dan açmayın, oyunu açıcağınız zaman EA'e gelip oyunun yanındaki başlat tuşuna basıp açıp, EA korsan oyunlara karşı bir takım önlemler aldı sizde dolaylı yoldan Steam üzerinden başlatınca sizi de korsan sanıyor bir nevi, aynı sorun bende de vardı ben bu şekilde çözmüştüm.

Geri
Yukarı