Çözüldü NFS Heat Save etme

• Konuyu başlatan Lyc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 319
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lyc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 4-5 saat NFS Heat oynadım kesintisiz ama oyundan çıktığımda Save almamış ve oyundaki yaptığım yarışlar vb gitmiş. Kendim Save alamıyor muyum oyunda acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunda manuel save yok, otomatik kaydediyor. Sağ altta NFS yazısı çıkıyor ve o yazı gittiğinde save işlemi tamamlanmış oluyor.

Bu yazı:
  • Herhangi bir yarış tamamladığınızda,
  • Garaja gittiğinizde,
  • Hızlı seyahat yaptığınızda,
  • Gece-gündüz döngüsünü tamamladığınızda
gibi birçok durumda çıkıyor. Eğer bunlardan herhangi birini yapmışsanız ve buna rağmen oyun kaydedilmemişse muhtemelen oynanış sırasında internetiniz kesintiye uğramıştır anlık da olsa. İnternet erişimi olmadığı zaman Origin hesabınız çevrimdışı olur ve oyununuz kaydedilemeyebilir.

Benim tavsiyem şu; en azından gece-gündüz döngüsünü tamamlayın. Haritaya döndükten sonra NFS yazısının gitmesini bekleyin, ardından çıkış yapabilirsiniz.
Oyunda manuel save yok, otomatik kaydediyor. Sağ altta NFS yazısı çıkıyor ve o yazı gittiğinde save işlemi tamamlanmış oluyor.

Bu yazı:
  • Herhangi bir yarış tamamladığınızda,
  • Garaja gittiğinizde,
  • Hızlı seyahat yaptığınızda,
  • Gece-gündüz döngüsünü tamamladığınızda
gibi birçok durumda çıkıyor. Eğer bunlardan herhangi birini yapmışsanız ve buna rağmen oyun kaydedilmemişse muhtemelen oynanış sırasında internetiniz kesintiye uğramıştır anlık da olsa. İnternet erişimi olmadığı zaman Origin hesabınız çevrimdışı olur ve oyununuz kaydedilemeyebilir.

Benim tavsiyem şu; en azından gece-gündüz döngüsünü tamamlayın. Haritaya döndükten sonra NFS yazısının gitmesini bekleyin, ardından çıkış yapabilirsiniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı