NFS Heat güncel Save dosyası

yekizm

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte Z590 Aorus Ultra Anakart
İntel i5-10600KF İşlemci
Asus Tuf Gaming Rtx 3060 Tİ V2 OC Ekran Kartı
3000 MHZ CL 15 32 GB RAM
Merhaba, dün Steam'den NFS Heat'ı satın aldım. Oyunu oynamadan önce keşfetmek istiyorum. Bunun için birkaç Save dosyası indirdim, indirdiğim Save dosyaları galiba eski bir tarihe ait olduğu için oyun dosyaların bozuk olduğunu söylüyor ve oyunu ilk görevinden yeniden devam ettiriyor. Problemi çözebilir miyiz? Ya da güncel Save dosyası var mı?

Merhaba, dün Steam'den NFS Heat'ı satın aldım. Oyunu oynamadan önce keşfetmek istiyorum. Bunun için birkaç Save dosyası indirdim, indirdiğim Save dosyaları galiba eski bir tarihe ait olduğu için oyun dosyaların bozuk olduğunu söylüyor ve oyunu ilk görevinden yeniden devam ettiriyor. Problemi çözebilir miyiz? Ya da güncel Save dosyası var mı?
Bana soracak olursanız, bence hiç oyunu keşfetmek için save dosyasıyla uğraşmayın; çünkü, oyunun çok da uzun olmayan bir hikayesi var. Bu hikaye gidişatında zaten haritayı yeteri kadar keşfedebileceksiniz. Eğer bu keşfiniz modifikasyon ise oyunun cep telefonu üzerinde ''NFS Heat Studio'' adında bir uygulaması var. Bu uygulamada tüm araçları teker teker modifiye edebilirsiniz, ayrıca uygulamada yaptığınız modifikasyonları oyun içine aktarabilirsiniz.

Bana soracak olursanız, bence hiç oyunu keşfetmek için Save dosyasıyla uğraşmayın; çünkü, oyunun çok da uzun olmayan bir hikayesi var. Bu hikaye gidişatında zaten haritayı yeteri kadar keşfedebileceksiniz. Eğer bu keşfiniz modifikasyon ise oyunun cep telefonu üzerinde "nfs heat studio" adında bir uygulaması var. Bu uygulamada tüm araçları teker teker modifiye edebilirsiniz, ayrıca uygulamada yaptığınız modifikasyonları oyun içine aktarabilirsiniz.

Hikayesi gerçekten güzel gelmedi bana ben sadece arabalar ile şehirde dolaşmak istiyordum.

Geri
Yukarı