NFS Heat vs Payback

raidExodus

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli, Derince
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: ASUS TUF Gaming RTX 3060 OC Edition
CPU: Intel Core i5-12400F, Stok Soğutucu
RAM: Kingston Fury Beast RGB 2x8 GB CL16 3200MHz
Anakart: MSI H610M Bomber
PSU: ASUS TUF Gaming 650B 650W
Depolama: 500 GB XPG Spectrix S20G, 2 TB Seagate SKYHAWK Surveillance 5900 RPM
Kasa: ASUS TUF Gaming GT301

Göz göre göre kazıklanarak 27 bin civarı ödedim. Siz siz olun bu dönemde sistem toplamayın.
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 3060
İşlemci
i5-12400F
İndirimlerde çok düşerlerse bir tanesini kapmayı düşünüyorum ama karar veremedim. NFS Heat'i (ne yazık ki) korsan denedim ve beğendim ama Payback ondan çok daha ucuz ve aynı şeyin turuncusu gibi geliyor.

Siz hangisini tercih ederdiniz? Ben şu an heat düşünüyorum ama bilemiyorum, size sormak istedim.

Bu iki oyuna çöp, eskileri daha iyi deyip boş yapmazsanız sevinirim. Ben sadece bu ikisi hakkında fikir istiyorum.

Sistemi belirttim, sorun yaşayacağımı sanmıyorum performans alakalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani bu durumda gözümü Payback’e dikeyim diyorsunuz.

İkisine de sahibim. Aslında ikisini de çok beğenmedim ama Payback biraz daha NFS ruhuna yakışan tempoda. Heat biraz daha oturaklı ve ağır ilerliyor. İlla ikisinden birisini oynayacak olsaydım Payback tercih ederdim.

Payback gereksiz uzun. Hikaye de aynı şeyleri aşırı fazla yapıyoruz bayıyor. Araba sistemi de güzel değil. Heat daha basit bir ilerleyişde. Heat’de de eksi olarak ortalık pavyon gibi, çok göz yoruyor tema. Payback’i 20, Heat’i 9 saatte bitirmiştim.

Payback gereksiz uzun. Hikaye de aynı şeyleri aşırı fazla yapıyoruz bayıyor. Araba sistemi de güzel değil. Heat daha basit bir ilerleyişde. Heat’de de eksi olarak ortalık pavyon gibi, çok göz yoruyor tema. Payback’i 20, Heat’i 9 saatte bitirmiştim.

Hocam iş bir de böyle olunca gözüm biraz Payback'e kayıyor.

1677924171009.png

1677924177856.png

Payback indirimde alınabilir fiyata düşüyorlar. Hatta bir kere ikiside 20TL’ye düşmüştü. Ama son indirimde Heat 100TL’ye düştü. Ben Prime ile ücretsiz almıştım. 100’e deyeceğini düşünmüyorum. Payback sizd daha uygun olabilir.

Yine o fiyatlara düşerlerse ikisinide alabilirim gibime geliyor. İki türlü kazançlı oluyorum.

Veya.

Game Pass alarak 1 ay ikisini de oynayabilirsiniz.

1 ay oynamak yerine hep oynamak daha çok cezbediyor beni. Sonuçta birisine aylık para veriyorum (ki veremiyorum aboneliklere öyle paralar kıyamıyorum), diğerinde ise sonsuza kadar hesabımda kalıyor + hesap değerleniyor.

Geri
Yukarı