NFS Most Wanted 2 sizce nasıl?

Crack gruplarının mantığı ; oyunu alıp pişman olmaktansa, bedavaya deneyebiliyorsun. Önceden " if you like this game, buy it " tarzı yazılar vardı. Şimdi nasıl bilmiyorum.
Oyunlar bu kadar ucuzken neden korsan olarak oynanır anlamıyorum. Oyun pahalıdır, indirim beklersin ve alırsın. Bazen bundle siteleri bedava oyun verebiliyor.
KORSAN YAZILIM - OYUN KULLANMAK EMEK HIRSIZLIĞIDIR. Hırsızlığın hiçbir zaman bahanesi olmaz.

Oyunu alıp oynayabilirsiniz ben satın aldım ve hâlâ oynuyorum. Bir hikaye üzerinden gidilmemiş oyunda oysa ilk oyunda bir hikâye vardı. Bunda yarış yapıyorsun. Her aracın kendine özgü yarışları var ama nerdeyse birbirinin aynı bu yarışlar. Bu yarışları bitirip aracı upgrade ediyorsun sonra başka bir araca geçiyorsun olayı tamamen bu. Ben araç paketi de satın almıştım. Bence oyunun görselleri araçlardaki ayrıntılar ve yarış hissiyatı güzel. Hikaye istiyorsan uzak dur.

Oyunu alıp oynayabilirsiniz ben satın aldım ve hâlâ oynuyorum. Bir hikaye üzerinden gidilmemiş oyunda oysa ilk oyunda bir hikâye vardı. Bunda yarış yapıyorsun. Her aracın kendine özgü yarışları var ama nerdeyse birbirinin aynı bu yarışlar. Bu yarışları bitirip aracı upgrade ediyorsun sonra başka bir araca geçiyorsun olayı tamamen bu. Ben araç paketi de satın almıştım. Bence oyunun görselleri araçlardaki ayrıntılar ve yarış hissiyatı güzel. Hikaye istiyorsan uzak dur.
Herhangi bir yarışa girdim. Sanki konsept videosu gibi animasyonlar var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı