NFS Most Wanted 2005 kaç saatte bitirilir?

Hocam yarış oyunu açıkçası biraz da yeteneğe bağlı diyebiliriz bence. Bazı yarışları tek seferde geçemezseniz oynanış süresi artacaktır haliyle.

O da doğru hocam bundan 8 sene önce güç bela oynuyordum oyunu o yüzden hiç tamamlama fırsatım olmadı. Bakalım deneyip göreceğiz.

Az önce bitirdim, en son 4-5 yaşındayken internet kafede oynadığım oyunu şimdi adam gibi oturup bitirdiğim için mutluyum :)

Sadece blacklist üyelerinin zorunlu yapmasını istediği görevleri yaptım. Bounty için oynadığım süreyi de eklersem yaklaşık 2.5 günde bitirdim. Tabii aktif oynadığım süre yaklaşık 29-30 saat falan olması lazım. 17 sene sonra ilk kez bir NFS oyununa elimi sürünce doğal olarak çok kez polislere yakalandım veya defalarca tekrarladığım yarışlar oldu.

Az önce bitirdim, en son 4-5 yaşındayken internet kafede oynadığım oyunu şimdi adam gibi oturup bitirdiğim için mutluyum :)

Sadece blacklist üyelerinin zorunlu yapmasını istediği görevleri yaptım. Bounty için oynadığım süreyi de eklersem yaklaşık 2.5 günde bitirdim. Tabii aktif oynadığım süre yaklaşık 29-30 saat falan olması lazım. 17 sene sonra ilk kez bir NFS oyununa elimi sürünce doğal olarak çok kez polislere yakalandım veya defalarca tekrarladığım yarışlar oldu.

Hocam ben de 2 gün önce bitirdim gerçekten yarış oyunlarının en iyisi dersek yalan olmaz. Gerçekten çok eğlendim.

Bu oyunu oynayacaksanız Widescreen fix de yüklemenizi öneririm. Bir tık ile hallolan bir işlem bunu yapmak. Oyun klasörünün içine atılıyor. En güncel Widescreen fix linki bu: Widescreen Fixes Pack
Bu widescreen buglu biraz. Ben kendim not defterinden widescreen dosyasını güncelledim kendime göre, daha iyi oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı