Need for Speed: Most Wanted (2005) tadı

Need for Speed serisinin birkaç oyunu hariç çoğusunu oynamış biri olarak. Heat dahil. NFS oyunları arasında benim için NFS 2005 en iyi sürüş hissiyatı/mekaniği olan oyundur. Yeni oyunlarının hepsinde anlamadığım ve sevemediğim bir sürüş tarzı var. Sanki arabayı ben sürmüyorum da oto pilotta hafif sağ sol yapıyorum. Bilmiyorum o his nasıl anlatılır fakat belki anlayanlar anlamıştır. NFS Most Wanted 2005'teki sürüş hissiyatı, özgürlük hiçbir oyununda yok. Arabalar robot gibi sanki yoldan çıkmıyor hiç ben hafif sağ sol yapıyorum, drift yapıp dönüyorum. Sizin düşüncelerinizi merak ettim. Bana bu hissiyatı yaşatabilecek bir oyun var mıdır piyasada?

Hayır hocam katılmıyorum Underground 2 adamdır en iyi oyunu serinin bence

Hayır hocam katılmıyorum Underground 2 adamdır en iyi oyunu serinin bence
Sizce öyledir, zevk meselesi. İkisini de oynamış biri olarak MW 2005 beni hikaye ve customization olarak daha çok etkiledi. Tamamen zevkler ve renkler bence.
Hocam Remastered'ı bilmiyorum ama ben NFS Hot Pursuit ile NFS Hot Pursuit 2'yi oynadığım zaman çok sevmiştim. Remastered'ı oynamadım.
Bir bakacağım.

Eğer kariyeri en zor modda açarsanız her oyununda asistleri kapatıyor diye biliyorum. Veya gameplay menüsünden eğer olan bir kariyer varsa kapatılıyor olması lazım. Asistler konusunda Pro street çok hoşuma gidiyor.

Eğer kariyeri en zor modda açarsanız her oyununda asistleri kapatıyor diye biliyorum. Veya gameplay menüsünden eğer olan bir kariyer varsa kapatılıyor olması lazım. Asistler bu konuda Pro street çok hoşuma gidiyor.
Hiç denk gelmedim. Doğrudur. Bir daha oynarsam denerim bu özelliği teşekkürler.

Heat'i kendi bilgisayarımda açamadım bir türlü ama kuzenimin bilgisayarında oynadığım kadarıyla Pro Street'ten daha da az yardım eden bir oyun bence. Ayarları değiştirirken Traction Control'e eğer drift yapmayacaksanız ellemeyin. Yoksa oyun tork kilidini kaldırıyor ve kalkış yaparken veya vites düşürdüğünüzde patinaj çekmeye başlıyor. Arabanızın maksimum çıkabileceği hızı düşürüyor çünkü tork eğrisi değişiyor ve vites yükseltme değerleriniz değişiyor. Ayrıca denediğim her oyunda - Payback, NFS 2015 ve HP Remastered denemedim) vitesi oto değil de manuel'e aldığınızda arabanın maksimum hızını, 0-100 değerini, kalkıştaki dinamikliği gibi şeyleri çok iyi yönde etkiliyor. Mutlaka bir deneyin derim.

Geri
Yukarı