NFS Most Wanted 2005 nereden indirilir?

NightWist

Kilopat
Makaleler
2
Eski bir NFS oyununu indirmek istiyorum ama Steam'de yok. Orijinal olarak virüssüz nasıl indiririm?
Oyun: NFS Most Wanted(2005)

Eski bir NFS oyununu indirmek istiyorum ama Steam'de yok. Orijinal olarak virüssüz nasıl indiririm?
Oyun: NFS Most Wanted(2005)

Ben de indirmek istiyorum, mecburen korsan indirmeliyiz çünkü orijinal versiyonu bulunmuyor. Ve arkadaşlar güvenli bir site söyleyip yardım ederler.

Orjinal satışı yok. Mecburen güvenilir kaynaktan korsan oynayacaksın.

Korsan dışında bir seçenek yok sanırım. Bende orijinal DVD'si var çıktığı yıllardan. Bilgisayarımda DVD sürücü olmadığı için ben de korsan oynayıp bitirmek zorunda kaldım .

Hocam Hepsiburada'da 2 tane NFS Most Wanted 2005 var ama ben güvenemedim ben de almayı düşünüyorum da.
Hocam Hepsiburada hepsi dolandırıcı. Başka platformda ürün kodu ile aktivleştirme yok diğer oyun ise PSP. En iyisi korsanmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Hepsiburada hepsi dolandırıcı. Başka platformda ürün kodu ile aktivleştirme yok diğer oyun ise PSP. En iyisi korsanmış.
Bende indirip oynamak istiyorum inşallah virüssüzdür. Siz deneyin olmazsa bende indiririm. Birde 1080p modu ile mis gibi gider. Canımı çektirdiniz ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…