NFS Most Wanted 2005 nereden indirilir?

Hızlı olun ama sabahtan beri aynı konuyu takip ediyorum:D

Hocam hangisini indireceğim ve nasıl kuruluyor.
Edit:Torrent indirme hızı çok yavaş.

resim_2021-06-16_225323.png

Son düzenleme:
Hocam hangisini indireceğim ve nasıl kuruluyor.

Eki Görüntüle 1071174
Muhtemelen en üstteki . Diğerleri CD'li versiyon olduğu için part part indiriyorsunuz.

Cd'li linklerde Daemon tools gibi sanal , sürücü programlarını kullanarak kuruyorsunuz. Program ile 1. Diski açıp setup diyorsunuz, sonra sizden 2. Diski istiyor. Bu sefer programla 2. Diski açıp devam ediyorsunuz. Bu böyle devam ediyor. Ama DVD'li versiyonda nasıldır bilmiyorum. Belki direkt next next diyerek kuruluyordur.

CD'li linklerde Daemon Tools gibi sanal, sürücü programlarını kullanarak kuruyorsunuz. Program ile 1. diski açıp setup diyorsunuz, sonra sizden 2. diski istiyor. Bu sefer programla 2. diski açıp devam ediyorsunuz. Bu böyle devam ediyor. Ama DVD'li versiyonda nasıldır bilmiyorum. Belki direkt Next Next diyerek kuruluyordur.

Sürücüyü çıkartıp 2.diski mi takıyoruz yoksa 2.diski başka sürücü olarak mı eklemem gerekli ?

İkisi de olur ama size CD'nin konumunu sorarken, muhtemelen bir önceki CD'nin konumunu gösterecektir. İkinci diski taktıktan sonra sadece gözat deyip 2.diskin konumunu seçmeniz yeterli.

Çok teşekkürler korsan ve virüslü indirmek yerine CD-ROM üzerinden kuracağım.
Arkadaşlar oyunu CD-ROM şekilde indirip kurdum fakat crack istedi mecburen crackledim linkini paylaşamıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı