NFS Most Wanted 2005 nereden satın alınabilir?

EmreB6

Femtopat
Daha fazla  
Selam, NFS Most Wanted 2005 oyununu resmi sitelerde satın alamadığım için indiremiyorum. Öneriniz var mı? Maksadım kesinlikle korsanlık değil, hiçbir yerde satışta yok, çok araştırdım.

Selam, NFS Most Wanted 2005 oyununu resmi sitelerde satın alamadığım için indiremiyorum. Öneriniz var mı? Maksadım kesinlikle korsanlık değil, hiçbir yerde satışta yok, çok araştırdım.
Ya konsolda oynayacaksınız, 2.ele PS2 sürümü ucuza bulunabilir, ya da crack. DVD sürümü zaten modern bilgisayarlarda crack olmadan çalışmaz.

Zaten denilenlere gore kaynak kodu kayıp, o yüzden yakın zamanda remaster olarak çıkarmaları pek muhtemel değil.

Taaa o zamanlar korsan cd sini almıştım hala durur ama şimdi çalışmıyor. Yıllar sonra heveslendim oynayayım dedim elimdeki sürücüde çalışmadı gittim sıfır sürücü aldım yine çalışmadı. Öyle derin çizik filan da yok daha kötü diskleri takır takır okurken bunu okumuyor anlamadım gitti.

Görünce aklıma getirdin be. O razora ne ayar olurdum Japon'un arabasıyla razoru yenmenin verdiği keyif. Virüssüz korsan veya cüzi miktarda alınan yer bulursan konuda paylaş faydalanalım hocam.

Ya konsolda oynayacaksınız, 2.ele PS2 sürümü ucuza bulunabilir, ya da crack. DVD sürümü zaten modern bilgisayarlarda crack olmadan çalışmaz.

Zaten denilenlere gore kaynak kodu kayıp, o yüzden yakın zamanda remaster olarak çıkarmaları pek muhtemel değil.

Bir ara Remastered çıkacak söylentileri vardı, çıkmasını isterdim efsane oyundur.

Yeni konular

Geri
Yukarı