Çözüldü NFS Most Wanted ara sahneler yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mMichaelMYERS

Hectopat
Yer
Haddonfield, Illinois
Arkadaşlar bir nostalji yapayım dedim burnumdan geldi. Oyunu indirdim oynanıyor sesler falan bir sıkıntı yok ancak sinematikler yok oyunda. Dosyalarına bakıyorum dosyalarda sinematikler var ancak oyunu oynarken çıkmıyorlar. Ekstradan kontrol amaçlı sinematik ve ses dosyalarını indirip doğru klasörle attım ve değiştir dedim ancak hala aynı. Nasıl çözebilirim bilen var mı?
resim_2023-01-28_215933649.png
resim_2023-01-28_215830619.png

Çözüm
Sorunu çözdüm. Türkçe yama kurunca ara saheneleri geçiyor. Türkçe yamayı kaldırınca sorun çözüldü.
Sıkıştırılmış sürüm indirmişsin. Dosyaları atınca çözülmesi lazımdı. Bunu silip başka yerden indir. Oyun 4 GB falan olması lazım dikkat et. Şu anki oyunun gbsine bak aradaki farkı anlarsın.

Ben de var tüm sesler ve sinematkler eksiksiz korsan sürüm ve boyutu 4 GB değil.
Kurulunca 2.89 yani yaklaşık 3GB.

Sıkıştırılmış sürüm indirmişsin. Dosyaları atınca çözülmesi lazımdı. Bunu silip başka yerden indir. Oyun 4 GB falan olması lazım dikkat et. Şu anki oyunun gbsine bak aradaki farkı anlarsın.
2 farklı yerden indirdim ikisi de aynı.

Ben de var tüm sesler ve sinematkler eksiksiz korsan sürüm ve boyutu 4 GB değil.
Kurulunca 2.89 yani yaklaşık 3GB.
Nereden indirdiniz acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

hocam burda acıklıyorum deneyebilirsiniz bende oldu yapamazsanız haber verin yardımcı olayim.

Geri
Yukarı