NFS Most Wanted Harita Ekrana Sığmıyor

Parzival

Kilopat
Yer
Krypton
Daha fazla  
Meslek
Köle
Arkadaşlar durum vahim ne yaptıysam düzelmedi. Çözünürlük değiştirme filan hepsini denedim olmadı. Yardım ederseniz çok sevinirim.

asdasdasd.jpg

Monitörünüz 1080P'mi?

Hayır 1200P.

Monitör overscan ayarını da kontrol etmende fayda var.

Recep abi rica etsem tarif eder misin?

Monitör üzerinden otomatik ölçeklendirme tuşuna bas yada ekran kartı denetim masasından gpu ölçeklendirmeyi kullan.

Masa üstüne sağ tıklayınca ekran kartı denetim masası olması lazım ya o bende yok driver'ı tekrar kuruyorum.

Oyunu hiç oynamadım, tam ekran değilde pencere modda nasıl gözüküyor?

Oyunu pencere moda alamıyorum. Alt+Enter yapıyorum tepki vermiyor, ayarlarda da pencere modu seçeneği yok.

Need for Speed: Most Wanted | WSGF Şu linke girip dosyaları indiriyoruz. Oyunun .executable dosyasının olduğu yere atıyoruz. Mutlu son olacağını tahmin ediyorum. Oyun eski olduğu için bazı çözünürlükleri desteklemediği doğru.

Ayrıca şuna da bakabilirsiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Need for Speed: Most Wanted | WSGF Şu linke girip dosyaları indiriyoruz. Oyunun .executable dosyasının olduğu yere atıyoruz. Mutlu son olacağını tahmin ediyorum. Oyun eski olduğu için bazı çözünürlükleri desteklemediği doğru.

Ayrıca şuna da bakabilirsiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Linkte indirilecek bir şey göremedim nereden indiriyoruz tarif eder misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı