NFS Most Wanted nereden alınır?

Need for Speed Most Wanted (2005) oynayacaksanız, orjinal Ferrari yamasını eklemeyi isteyebilirsiniz.
Bu yama tam olarak ne oluyor? Yapımcıların kendilerinin sonradan çıkarttıkları bir model mi yoksa daha sonradan oyuncularının kendi yaptığı araç mı? Kendi yaptıkları araçsa orijinal ses ve hız olmuyor bir modelin üstüne kodlanmış oluyor diye biliyorum, yanlış mıyım?

Need for Speed Most Wanted (2005) oynayacaksanız, orjinal Ferrari yamasını eklemeyi isteyebilirsiniz.
Bu yama tam olarak ne oluyor? Yapımcıların kendilerinin sonradan çıkarttıkları bir model mi yoksa daha sonradan oyuncularının kendi yaptığı araç mı? Kendi yaptıkları araçsa orijinal ses ve hız olmuyor bir modelin üstüne kodlanmış oluyor diye biliyorum, yanlış mıyım?
Benim bildiğim bu yama oyun yapımcısı tarafından yapılmıştır. Ve oyuna bir adet Ferrari ekliyor sadece... O Ferrari'yi de kariyerde satın alamıyorsunuz. Quick Race kısmından yarış yapmak istediğinizde seçebiliyorsunuz. Araştırın. Hoşunuza giderse eklersiniz.

Ah, teşekkür ederim, aradığım cevap buydu sanırım. Black Edition'dan bahsetmiyor musunuz değil mi? Ve internette çıkan sonuçlar genellikle ek bir yama olarak çıkıyor halen. Müsait olunca araştırıp bulabilirseniz atabilir misiniz link ya da bu konuyu açıklayan bir şey?

Ah, teşekkür ederim, aradığım cevap buydu sanırım. Black Edition'dan bahsetmiyor musunuz değil mi? Ve internette çıkan sonuçlar genellikle ek bir yama olarak çıkıyor halen. Müsait olunca araştırıp bulabilirseniz atabilir misiniz link ya da bu konuyu açıklayan bir şey?
Şuan bende araştırıyorum kısa bir zaman sonra bulduğum bilgileri sizinle paylaşırım.

Şuan bende araştırıyorum kısa bir zaman sonra bulduğum bilgileri sizinle paylaşırım.
Araştırdım. Ve araştırmalarımın sonucuna göre söylemek zorundayım ki benim çok uzun zaman önce oyuna eklediğim Ferrari yapımcı tarafından yapılmamış bir korsan yamadır. Sadece şöyle bir durum var: Need for Speed Most Wanted'ta bulunan araçlara, Need for Speed Black Edition paketi ile Porsche 911 ekleniyor.

Çok eskiden bir kurulum .exe'si ile oyuna bu bahsettiğim Ferrari'yi kurduğum için bu paketi orjinal sanmıştım ve Ferrari'den de çok etkilenmiştim. Yanılmışım, üzgünüm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı