NFS Most Wanted ve Underground 2 açılmıyor

Little Doge

Hectopat
Daha fazla  
Daha geçen sene bu oyunları aynı sistemle oynayabiliyordum ve şimdi de girmek istedim ama ne olduysa açılmıyorlar.
Hatta bu oyunları eski bir bilgisayarıma yüklediğimde rahatça açılıyor, saatlerce sorunsuz oynayabiliyorum.

Evet, oyunu korsan CD'den yükledim lakin dediğim gibi oyunun kendi dosyalarında sorun yok, oyunda sorun yok, diğer bilgisayarlarda açılıyor lakin ana sistemimde nedense açılmamaya başladı. (tüm sürücüler güncel, bileşenlerde sorun yok, Windows 10 Home)
Process Monitor ile her iki oyunun raporlarını paylaştım: MW - UND2 - Google Drive

Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:
Oyunun .exe dosyasina sag tiklayip özelliklere girdikten sonra uyumluluk sekmesinden tam ekran iyilestirmelerini devre disi birak secenegini isaretleyip uygula dedikten sonra deneyin bakalim.

Yönetici olarak çalıştırmayı dene.

Bu yoruma begenmedim ifadesi birakmissiniz da, denediniz mi acaba? Mesajinizda belirtmemissiniz gördügüm kadariyla.

Bu yoruma begenmedim ifadesi birakmissiniz da, denediniz mi acaba? Mesajinizda belirtmemissiniz gördügüm kadariyla.
Elbette denedim.

Oyunun .exe dosyasina sag tiklayip özelliklere girdikten sonra uyumluluk sekmesinden tam ekran iyilestirmelerini devre disi birak secenegini isaretleyip uygula dedikten sonra deneyin bakalim.
Her iki oyun da açılır gibi oldu, ekran anlık siyahlaştı lakin oyun yine kapandı.

Hocam şu an eski bilgisayarımdan bu oyunları oynayabiliyorum. Ana bilgisayarımda bu oyunları oynayalı bayağı zaman geçmişti ve defalarca format atmıştım.
Eminim ki ufak bir özellik ile açılabilir. Çünkü aynı sistemde oynuyordum yahu. Sebebini bulabilmeyi umuyorum.

Son düzenleme:
Ekteki linkten DirectX kurulumu yapıp yönetici olarak çalıştırmayı deneyin bir de bence.

Ekteki linkten DirectX kurulumu yapıp yönetici olarak çalıştırmayı deneyin bir de bence.
Denedim, işe yaramadı maalesef.

Geri
Yukarı