Çözüldü NFS MW 2005 C++ Debug Error

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Teknolog44

Hectopat
Daha fazla  
Efendim başlıkta belirtiğim gibi oyunu oynarken birden şöyle oldu:
Yardımlarınızı bekliyorum @Yener K. @Radeon RX 5500M. Laptop modeli: ASUS X505bp. C++ yüklü mü bilmiyorum ve nasıl indirebilirim?

Ekran Görüntüsü (9).png

Çözüm
Yardımlarınızı bekliyorum @Yener K. @Radeon RX 5500M. Laptop modeli: ASUS X505bp. C++ yüklü mü bilmiyorum ve nasıl indirebilirim?

Eki Görüntüle 1161230

Visual C++ paketlerini yeniden yüklemeyi deneyin hocam.
İçerisindeki .bat dosyasını yönetici olarak çalıştırmanız yeterli. Ondan sonra bekleyin ve kurulum işlemi tamamlansın.

Eki Görüntüle 1161230

İçerisindeki .bat dosyasını yönetici olarak çalıştırmanız yeterli. Ondan sonra bekleyin ve kurulum işlemi tamamlansın.

Artı -1 Eksi
Çözüm
Teşekkürler, deneyeceğim.

Uyumluluk modu kullanılabilir.

Oyunu oynamış biri olarak söyleyebilirim ki işe yaramıyor. Sıkıntı sistemin çok hızlı gelmesinden dolayı. Oyun parallel Thread'i yanlış implemente ettiği için böyle sıkıntılar çıkarabiliyor. Eğer cidden tüm crash sorunlarını düzeltmek istiyorsanız görev yöneticisinden tek işlemci core'u ile çalışmasına ayarlayın.

Oyunu oynamış biri olarak söyleyebilirim ki işe yaramıyor. Sıkıntı sistemin çok hızlı gelmesinden dolayı. Oyun parallel Thread'i yanlış implemente ettiği için böyle sıkıntılar çıkarabiliyor. Eğer cidden tüm crash sorunlarını düzeltmek istiyorsanız Görev Yöneticisi'nden tek işlemci Core'u ile çalışmasına ayarlayın.

Hocam kendim indirdim hiçbir sıkıntı yaşamadım indirme şekline göre değişiyor ben kendi orijinal dosyaları üzerinde oynama yaparak rahatça oynayabiliyorum.

Oyunu oynamış biri olarak söyleyebilirim ki işe yaramıyor. Sıkıntı sistemin çok hızlı gelmesinden dolayı. Oyun parallel Thread'i yanlış implemente ettiği için böyle sıkıntılar çıkarabiliyor. Eğer cidden tüm crash sorunlarını düzeltmek istiyorsanız Görev Yöneticisi'nden tek işlemci Core'u ile çalışmasına ayarlayın.

Evet hocam haklısınız geçen BF3 yüklemiştim ve ses takılma ve kasma yankılanma sorunu vardı ancak görev yöneticisnden onu bir türlü ayarlayamadım sağ tık yaptım çıkmadı CPU'yu nasıl atayacağımı da bilmiyorum oyunuda sildim 15GB'lik oyunu tekrar indirmek çile.

Geri
Yukarı