Çözüldü NFS Payback'de drift yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yasinsxdd

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar klavye ile oynuyorum drift işini çözemiyorum ve anlayamadım. Ne zaman arabayla yanlasam araba tersine dönüyor. Ne yapmam gerekiyor sırf bu yüzden oyunu sileceğim anlayamadım yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Usta ben yapamıyorum. Gaza basıp A, D falan yapınca araba ters dönüyor. Video falan atar mısın? Anlayamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kadar zorlanılmasının sebebi aşırı basit olmasından dolayı herhalde, diğer oyunlarda daha zor olduğu için garip geliyor. Bir de araba ters dönüyor dediğin için tekrar yazayım dedim, el freni değil frenle yapman lazım.
Arkadaşlar klavye ile oynuyorum drift işini çözemiyorum ve anlayamadım. Ne zaman arabayla yanlasam araba tersine dönüyor. Ne yapmam gerekiyor sırf bu yüzden oyunu sileceğim anlayamadım yardım eder misiniz?
NFS Payback oynamadım ama direft mekaniği kötü oyunlardan yola çıkarak tavsiyede bulunabilirm.
Biraz erken kontra verip kontrada tuşa sürekli bas-çek yapa yapa arabayı dengede tutabilirsin.

NFS oyunlarındaki drift mekaniği gerçekten berbat, belki arkadaşlar taktik verebilir.
3000 saatim var açılın. Normalde biraz oynadıktan sonra alışırsın ama önceden öğrenmek istiyorsan; Viraja geldiğinde fren basıp (el freni değil) sağ-sol-sağ-sol yaparak arabayı dengede tutacaksın. Videosunu atabilirim istersen. Hem kötü drift mekaniği diye bir şey de yok neye alışırsan o kolay geliyor, bana göre de forza'nın drift mekaniği çok kötü 50 saat oynadım bir kere drift atamadım oyunda hem klavye hem kol ile.

3000 saatim var açılın. Normalde biraz oynadıktan sonra alışırsın ama önceden öğrenmek istiyorsan; Viraja geldiğinde fren basıp (el freni değil) sağ-sol-sağ-sol yaparak arabayı dengede tutacaksın. Videosunu atabilirim istersen. Hem kötü drift mekaniği diye bir şey de yok neye alışırsan o kolay geliyor, bana göre de Forza'nın drift mekaniği çok kötü 50 saat oynadım bir kere drift atamadım oyunda hem klavye hem kol ile.

Usta ben yapamıyorum. Gaza basıp A, D falan yapınca araba ters dönüyor. Video falan atar mısın? Anlayamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu kadar zorlanılmasının sebebi aşırı basit olmasından dolayı herhalde, diğer oyunlarda daha zor olduğu için garip geliyor. Bir de araba ters dönüyor dediğin için tekrar yazayım dedim, el freni değil frenle yapman lazım.

Çözüm

Usta adam hiç frene basmıyor ki, yanlayacağı yerde el frenine basıp A ve D yapıyor sürekli.

Belki kullandığınız aracın ayarlarıyla alakalıdır. Drift ile drag dengesini oturtmak gerekebilir. Birkaç sene oldu Payback'ı bitireli; oynanışı, drifti, araç sürmesi, motor sesleri çok güzeldi. Millet NFS gömmekten zevk alıyor ama bence on numara oyunlar.

Belki kullandığınız aracın ayarlarıyla alakalıdır. Drift ile drag dengesini oturtmak gerekebilir. Birkaç sene oldu Payback'ı bitireli; oynanışı, drifti, araç sürmesi, motor sesleri çok güzeldi. Millet NFS gömmekten zevk alıyor ama bence on numara oyunlar.
Usta başlardaki drift görevlerinden bahsediyorum orayı geçemedim.

Geri
Yukarı