NFS Unbound 10 saat için EA Play alınır mı?

Pelfs

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar NFS Unbound'un fiyatı ve ekonomik durumlar ortada. EA Play normal sürümde ilk 10 saatini oynatıyor sanırım. Onu alıp oynamak mantıklı mı? İlk 10 saat tatmin edici mi?

Arkadaşlar NFS Unbound'un fiyatı ve ekonomik durumlar ortada. EA Play normal sürümde ilk 10 saatini oynatıyor sanırım. Onu alıp oynamak mantıklı mı? İlk 10 saat tatmin edici mi?
EA Play ile bir sürü oyun oynayabiliyorsunuz diye biliyorum. Bence EA Play alın hem diğer oyunları da oynarsınız. Ayrıca NFS Unbound'un fiyatı da çok pahalı.

Alcaksan bile EA Play alma Game Pass al. Yanında EA Play veriyor.
Zaten öyle düşünüyordum da, daha anlaşılır olsun diye o şekilde bahsettim.
EA Play ile bir sürü oyun oynayabiliyorsunuz diye biliyorum. Bence EA Play alın hem diğer oyunları da oynarsınız. Ayrıca NFS Unbound'un fiyatı da çok pahalı.
10 saat oynatıyor EA Play diğer EA oyunlarının çoğunu oynadım. Sadece Unbound'un ilk 10 saatine değer mi merak ediyorum.
Eğer Forza veya assetto oynuyorsan NFS mekanikleri sana çok saçma gelecektir. Oyunu oynadım grafikleri efekleri modifiyeleri mükemmel ama mekanikler çöp.
NFS oyuncusuyum normalde, Forza ve Assetto oyunları Direksiyon seti ile daha verimli olduğundan sevmiyorum kendilerini.

Geri
Yukarı