NFS Underground 2 nereden orijinal indirilir?

O her önüne gelen oyuna korsan kullanma diye laf atan arkadaşları gerçekten anlamıyorum. Adamlar kendilerinden çok yapımcıları düşünüyorlar vallahi helal olsun.

2013 yılında PES 13'ü ilk önce korsan satın aldım. Oyunu çok sevdim ve Online oynamak için orijinalini de satın aldım birkaç gün sonra. Ama orijinal oyunu kurduktan sonra bir sürpriz ile karşılaştım "oyun sürekli hata veriyor kapanıyordu" maç kısmına bile sokmuyordu.
Hataya sebep olan şey oyunu en düşük kalitede çalıştırdığım içindi ve orta ya da üst kaliteye çıkartmıyordu sağ olsun konami. Bende orijinal oyunumu crack yapıp kalitesini değiştirip hiç sorunsuz oynuyordum. Ticked bile attım ama otomatik teşekkür mesajı atmışlardı.
Bazen crack da lazım olabiliyor.

Eski ve satışta olmayan oyunlar için myabandonware sitesini kullanabilirsiniz. 1978 ve 2010 arası satışta olmayan oyunları paylaşan bir site.
Oyun eski ve satışta olmadığı için bunun korsana gireceğini sanmıyorum.
Bunu yüklemek zor, başka programda yüklemek gerekiyormuş ben elle uğraştım. Tabii olmadı ama yapabilirsem rehber tadında bir şey paylaşirim belki kurulumu zormuş. Yukarıda söylendiği gibi sahte diskte bir yöntem.

Yeni konular

Geri
Yukarı