NFT nasıl hızlı satılır?

Hocam bu işlerden iyi para kaldıran bir arkadaşım her NFT'nin altına uydurma bir hikaye yazıyordu. Arkadaşım fotoğraf sattığından "eşi ile" tanıştığı yerlerin fotoğraflarını milyon tane hikaye yazıp baya hızlı satmıştı :D

OpenSea'de mi satmıştı?

Bu arada bir de şeyi sormak istiyorum. CyrptoPunk diye bir koleksiyon vardı galiba alıcı çok oluyordu. Onlardan yapsam satılır mı?

Arkadaşlar aklımda bir fikir var size de danışacağım şimdi.

Koleksiyon olarak Avengers karakterlerini yapmaya karar verdim sizce tutar mı?

Son düzenleme:
OpenSea'de mi satmıştı?

Bu arada bir de şeyi sormak istiyorum. CyrptoPunk diye bir koleksiyon vardı galiba alıcı çok oluyordu. Onlardan yapsam satılır mı?

Arkadaşlar aklımda bir fikir var size de danışacağım şimdi.

Koleksiyon olarak Avengers karakterlerini yapmaya karar verdim sizce tutar mı?
Evet hocam OpenSea. Avengers fikrinizde tutar bence. Marve kitlesi çok büyük.

Peki hocam ama sizce nasıl yapmalıyım karakterleri?

Bir de hangi uygulamadan yapmalıyım? Yeni başlayan biri olarak.

Son düzenleme:
Arkadaşlar biraz araştırdıktan sonra Mintable diye bir site buldum yaptığım şeyleri orada satmaya başladım. Profilimin linkini koyuyorum NFT'leri değerlendirebilir misiniz? Geliştirmem gereken şeyleri.

Arkadaşlar biraz araştırdıktan sonra Mintable diye bir site buldum yaptığım şeyleri orada satmaya başladım. Profilimin linkini koyuyorum NFT'leri değerlendirebilir misiniz? Geliştirmem gereken şeyleri.
Hocam NFT'lere ana sayfanızdan bakabildim sadece. Hangisine detay görmek için tıklasam 404 yedim. Görüntülenme sayılarınız nasıl? Görüntülenme sayısı önemli eğer düzgünse ve artış içindeyse başarılısınız demektir.

Geri
Yukarı