NFT nasıl yapılır ve satılır?

omercantr1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben bir karar aldım. NFT yapıp satmak. Şimdi bununla ilgili detaylı bir açıklama istiyorum. Photoshop üzerinden mi yapılıyor? Photoshop detaylı şekilde bilen birisi nasıl NFT yapabilir ve bunu nasıl satışa koyabilir? Fiyat nasıl belirler? 1 NFT yapmak ne kadar sürer? Aklımdaki sorular şuanlık bunlar yine gelirse soru yazarım. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Bir dosyayı nft haline getirmek belli bir ücret gerektiriyor. Her şeyi nftye çevirebilirsin, nft yaptığın şey dijital ortamda sadece 1 tane olur o yüzden özeldir. Photoshop veya herhangi bir program fark etmiyor. Binanceglobal, opensea gibi nft pazarlarını araştırabilirsin.

Burada da anlatımı var.

Yukarıdaki haberden esinlendiniz galiba. Bol şans.
Yok aile içerisinde bir sohbet döndü, NFT mevzusu açıldı. Dedim aileme "Ben yaparım, photoshop biliyorum" falan böyle.
Bir dosyayı nft haline getirmek belli bir ücret gerektiriyor. Her şeyi nftye çevirebilirsin, nft yaptığın şey dijital ortamda sadece 1 tane olur o yüzden özeldir. Photoshop veya herhangi bir program fark etmiyor. Binanceglobal, opensea gibi nft pazarlarını araştırabilirsin.

Burada da anlatımı var.
Hocam kaç TL'ye NFT'ye çevirebiliyoruz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı