NFT'lerim nasıl hızlıca satılır?

Arkadaşlar 30 dolarlık NFT'ler de var ve bu fiyat yabancılar için hiçbir şey. Kötü pixel artlar bile kaç bin dolarlara satılıyor benimki neden satılmasın?
Zengin bir amerikalı bile bir dijital david beckham resmine 70 dolar istediğini duysa aşağı da ki tepkiyi verir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyatları düzenledim. Şimdi bu NFT'yi kimse almaz mı?

Fiyatları düzenledim. Şimdi bu NFT'yi kimse almaz mı?
kanka yapay zeka yazdırıyon kim neden alsın ?

Hocam açıkçası bu kafa yapısı ile yaklaşılacağını çok sanmam. Çünkü eğer alınsaydı ve yaptığınız şeyler hemen satılsaydı herkes girerdi 5 günde bende yapmak isterim 150 dolar. O satılsaydı bu da satılırdı demek doğru değil. Ancak maalesef diğerlerinin de dediği gibi NFT balonu patlayalı çok oldu. Eğer ünlü bir sanatçı değilseniz veya cidden elinizle emek harcayarak muazzam bir şey çizmediyseniz üzgünüm ama oraya NFT'leri koyarken boşuna para verdiniz. Çünkü ona kalsa bende kayıt olurum yapay zeka ile resim çıkartmak zor bir şey değil günümüzde. Maalesef böyle kolay para kazanabileceğiniz bir yöntem yok belki birkaç kişi beğenir resimlerinizi ve alırlar bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı