NiceHash bilgisayarda virüs olarak gözüküyor

OrhanBaba

Hectopat
Bilgisayarımda 2 tane antivirüs var. Malwerebytes ve de Webroot. İkisi de virüs olduğunu söylüyor ve de zaten açamıyorum. Bilgisayardaki tüm erişimler bende yani yöneticiyim. Tüm her yere baktım, tüm izinleri verdim, ona rağmen yetkiniz yok mesajı alıyorum. Neden virüs olarak gözüküyor? Kullanmamda sakınca var mı? Açılmıyor zaten. Nasıl açabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımda 2 tane antivirüs var. Malwerebytes ve de Webroot. İkisi de virüs olduğunu söylüyor ve de zaten açamıyorum. Bilgisayardaki tüm erişimler bende yani yöneticiyim. Tüm her yere baktım, tüm izinleri verdim, ona rağmen yetkiniz yok mesajı alıyorum. Neden virüs olarak gözüküyor? Kullanmamda sakınca var mı? Açılmıyor zaten. Nasıl açabilirim?
Virüs olduğunu gösteriyorsalar nerede olduğunu da gösterirler. Nerede olduğuna bak oradan sil.

Mining programlarını virüs olarak algılayabiliyor bazen antivirüsler. Siz kendi sitesinden indirmediyseniz silin ancak kendi sitesiyse antivirüslerden istisna program olarak ayarlayın veya antivirüsü tamamen kapatın.

NiceHash bir mining programıdır. Mining programları neredeyse tüm virüs programları tarafından virüs olarak algılanır. NiceHash'i bizzat kullandım. Kendisi bir virüs olmaktan çok uzak bir programdır. Nasıl açacağınıza gelecek olursak, virüs programlarınız üzerinden programa izin vermeniz gerekmektedir.

NiceHash bir mining programıdır? Mining programları neredeyse tüm virüs programları tarafından virüs olarak algılanır. NiceHash'i bizzat kullandım. Kendisi bir virüs olmaktan çok uzak bir programdır. Nasıl açacağınıza gelecek olursak, virüs programlarınız üzerinden programa izin vermeniz gerekmektedir.

Nisehash önerir misiniz yoksa farklı bir programmı kullanmalıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı