Nick Name Kararlaştıramama

fireofsun

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Problemim başlıktaki gibi. Kendime kendimi tatmin edecek düzgün bir nick name bulamadım. Gerçi şu an var CS 1.6'da bir server'da yönetici olarak kullandığım ama nedense soğuyup duruyorum ve içimden sürekli içime yatacak bir başka nick'e değiştirmek geliyor. Bu sorunu halledebilir miyim sizce? Değiştirme şansım var ama sürekli nick değiştirmek hiç hoş gelmiyor. Belli bir nick ile oynamak istiyorum hep. Değiştirmek yerine üzerine ekleme de yapmak istiyorum bazen, bir iki de an itibariyle düşündüm ama uymadı ya da ben bulamıyorum.

Özgün olsun, uydurma bir şey olabilir. İlla bir manası olacak diye bir şey yok, sizin için kimsenin anlamayacağı bir manası olabilir mesela. Barafranca oynarken Baltimore şehrinden esinlenip Valpimone ismini kullanmaya başladım. Sonra BloodyRun kullandım, hala daha kullanırım. Yerine göre, ismim ortama uyacaksa Terroracismus kullanırım. Üçü de başkasına göre anlamsız, saçma şeyler. Bana ne? :)

Anlamlı olmasına gerek yok ki bir oyundan sevdiğiniz bir karakter olabilir, bir kelimenin farklı bir dildeki anlamı olabilir. Misal benim şuan her oyunda kullandığım nick'im BigSmoke fakat bazen El Valiente yani İspanyolca'da "cesur" anlamına gelen bir kelime, kulağa hoş geldiği için yaptım bende.

Bak misal benimkine. Hiç bir anlamı yok gibi görünüyor fakat benim için anlamı çok büyük. Bence seninki de böyle gizemli bir şeyler olmalı. Mesela ben Counter oynarken hep nickimin anlamını soruyorlar, çok havalı oluyor.

Anlamına bakmıyorum ben aslında o kadar da, yani dediğim gibi sadece okuduğum ve gördüğüm zaman kendimi tatmin edecek bir nick name istiyorum :D Özenti de olmasın elbette, böyle kendime özgü olsun. Gerçekten zor bulması.

Klavye tuşlarına rastgele basarak bir şeyler oluşturabilirsin aklında. Bir ara böyle bir nick bulmuştum :D. Ve tavsiye, kulağa hoş gelsin yeter.

Benim de aklıma bir nick gelmiyor, gelse de beğenemiyorum. Tatmin olamıyorum, mizahi ve cool olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam güzel nick Name'ler genellikle belirsiz zamanda gelir. İsterseniz 14 saat üstüne düşünün mantıklı (Mantıklı olmasına gerek yok isterseniz "pide mahmut" gibi bir şey de yapabilirsiniz) bir şey bulmanız zor. Misal benim nickname'mim arkadaşın attığı randomdan geldi. (Komik bir şey söylemiştim karşılığında klavyeye oturup "elxoe" yazıp bana atmıştı.)

Yeni konular

Geri
Yukarı