Nick nasıl bulunur?

rickrollin

Hectopat
Yer
Asgard
Daha fazla  
Merhaba, kendime özgün nick arıyorum. Sizden zaten nick önermenizi istemeyeceğim. Güzel nickler bulan generate sitesi varsa onu önerebilirsiniz. Bir de kendim nasıl bulurum onu söylerseniz sevinirim. 🙃

Ben random atarken araya "Reoon" kaçtığını gördüm, çok hoşuma gitti (Neresi gittiyse) ve nickimi "RE-OON" yaptım. Daha sonra Cars serisinde Ramoon aklıma geldi ve "ReMoon" yaptım, iki kelime birleşip güzel bir anlamda çıkardı ortaya. ReMoon'un anlamı "Yeniden Ay". Daha sonra Cyberpunk 2077 oynarken Jackie Welles'i çok sevdim ve soy adını kullanıcı adıma koydum.

Bu şekilde bulabilirsiniz, tabii biraz zor bu şekilde bulmak ama denenir.

Adın Yiğit sanırım. Yiğit anlamı olan bir kelime. Çeviriden yabancı dillerde karşılıklarına bakıp hoşuna giden bir tanesini düzenleyip ya da harmanlayıp kullanabilirsin. Rastgele oluşturucuların oluşturdukları bana güzel gelmiyor, benimseyemiyorum. Tabi 'battaniye'den tavsiye almak istemeyebilirsin..

Adın Yiğit sanırım. Yiğit anlamı olan bir kelime. Çeviriden yabancı dillerde karşılıklarına bakıp hoşuna giden bir tanesini düzenleyip ya da harmanlayıp kullanabilirsin. Rastgele oluşturucuların oluşturdukları bana güzel gelmiyor, benimseyemiyorum. Tabi 'battaniye'den tavsiye almak istemeyebilirsin..
Denedim 1 hafta da kullandım. Valiant yapmıştım. Adımın tam karşılığı. Ama sıkıldım, sevmedim.

Geri
Yukarı