Nike Air force 270 vs 720 saturn vs Air joradan 1 mid

Öncelikle Air joradan değil, Jordan. Başlıkta yanlış yazmışsınız, gözünüzden kaçmış olabilir diye düşündüm fakat konuya da böyle yazmışsınız. Ayrıca ne istediğiniz belli değil, hepsinin bir sürü farklı rengi var. Farklı farklı fiyatları var. Kullanım alanınızı, bütçenizi ve aklınızdaki modellerin linklerini yazarsanız düzgün bir cevap alabilirsiniz.

Öncelikle Air joradan değil, Joradan. Başlıkta yanlış yazmışsınız, gözünüzden kaçmış olabilir diye düşündüm fakat konuya da böyle yazmışsınız. Ayrıca ne istediğiniz belli değil, hepsinin bir sürü farklı rengi var. Farklı farklı fiyatları var. Kullanım alanınızı, bütçenizi ve aklınızdaki modellerin linklerini yazarsanız düzgün bir cevap alabilirsiniz.

Fiyat aralığı 0-400 renk fark etmez kullanım alanı spor olarak

Öncelikle sizin belirttiğiniz modelleri 400 TL bandında bulmak imkansız. Nike'ın en üst modelleri onlar ve aşırı pahalılar. Zevkinizi ve numaranızı bilmediğim için aşağıya çeşitli modeller bırakıyorum, dilediğinizi seçersiniz.
Not: Huarache'ler dar kalıplıdır. Mümkünse denemenizi ve öyle almanızı öneririm.

Öncelikle sizin belirttiğiniz modelleri 400 TL bandında bulmak imkansız. Nike'ın en üst modelleri onlar ve aşırı pahalılar. Zevkinizi ve numaranızı bilmediğim için aşağıya çeşitli modeller bırakıyorum, dilediğinizi seçersiniz.
Not: Huarache'ler dar kalıplıdır. Mümkünse denemenizi ve öyle almanızı öneririm.
Bir abim instagram sayfası önerdi o krdan sipariş verdi orjinal ürün geldi orda 400 tl bandında oyüzden 400 dedim

400 TL'ye o ayakkabıyı nereden alırsan al orijinal olmaz. O abine de söyle bunu, çakma ayakkabı almış. İnstagram'dan alışveriş yapmayı hiç desteklemiyorum. Dürüst bir iş yapsalar web siteleri olurdu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı