Nike Air Jordan orijinal olarak nereden alınır?

h4yrettinx

Hectopat
Merhaba. Hiçbir yerde Air Jordan bulamıyorum. Trendyol, Hepsiburada gibi sitelerde var ama hiç yorum yok ve mağazalar hiç güvenilir değil. Nike TR'ye bakıyorum 1 model var o da tükenmiş ve istediğim model değil. Nike UK'ye bakıyorum orada da adamakıllı şeyler yok. Stockx ve farfetch sitelerini gördüm gümrük sorunları varmış ve galiba stockx çakma haberleri ile gündemdeymiş. Anlayamıyorum bir model gördüm her sitede farklı fiyatları. Nereden bulabilirim orijinal olarak yardımcı olursanız sevnirim ve bunların piyasası nedir? Air Jordan 1 retro high og chicago hoşuma gitti mesela bunun ederi nedir? Her yerde fiyatı farklı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Hiçbir yerde Air Jordan bulamıyorum. Trendyol, Hepsiburada gibi sitelerde var ama hiç yorum yok ve mağazalar hiç güvenilir değil. Nike TR'ye bakıyorum 1 model var o da tükenmiş ve istediğim model değil. Nike UK'ye bakıyorum orada da adamakıllı şeyler yok. Stockx ve farfetch sitelerini gördüm gümrük sorunları varmış ve galiba stockx çakma haberleri ile gündemdeymiş. Anlayamıyorum bir model gördüm her sitede farklı fiyatları. Nereden bulabilirim orijinal olarak yardımcı olursanız sevnirim ve bunların piyasası nedir? Air Jordan 1 retro high og chicago hoşuma gitti mesela bunun ederi nedir? Her yerde fiyatı farklı.

Eski bir model olmasından sebep hem ülkemizde hem de globalde kolayca bulunamayacağını düşünüyorum. Benzer modellere göz atmanızı tavsiye ederim.
Nike'ın stokları çok dağınık oluyor. Belli AVM'lerde stok bulunmazken lüks AVM'lerde stok oluyor. Arayıp bilgi almanızı tavsiye ederim.
Ayrıca Sneaks Up fazla çeşit getiriyor. Takip etmelisiniz.

Wunder, shopigo gibi yerlerden bir ton çeşitli Jordan modellerini bulabilirsin. Ben Air Jordan 1 mid cristmas modelini almıştım. Ayrıca alırken şuna dikkat et popüler renk modellerinde biraz daha kalitesiz malzeme kullanılıyor sınırlı sneakerlere göre. Benimki sınırlı sayıda olduğu için buna önem verebilirsin.

Geri
Yukarı