Giyim Nike Air Max 270 1.499 TL

• Konuyu başlatan SCN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 3B
Tabanı çok dayanıksız görünüyor. Günlük kullanım için iyi değil. Bir de yazlık bu ayakkabı. Ben en son spor ayakkabımı 2017'de Nike'tan almıştım. Biraz eskidi ama yeni alacak olsam 700-800 lirayı geçmem ve yine internetten almaya çalışıp Boyner'den/N11'den falan kampanya takip ederim. Kaldı ki bu aralık bile pahalı geliyor. Ne yazık ki para pul oldu.

Son düzenleme:
Geçen haftalarda da bu fiyattan aldım. O zaman diğer renkleri 3000 idi 3200 olmuş şimdi. Ayakkabı güzel rahat, dayanıklılık için bir şey diyemem. Yazlık olduğu için daha dışarıda giymedim. Tarzı çok güzel bence.

Geçen haftalarda da bu fiyattan aldım. O zaman diğer renkleri 3000 idi 3200 olmuş şimdi. Ayakkabı güzel rahat, dayanıklılık için bir şey diyemem. Yazlık olduğu için daha dışarıda giymedim. Tarzı çok güzel bence.
Hocam tabanı nasıl peki? Yumuşak mı, yastık gibi? Daha önce Skechers kullandıysanız biliyorsunuzdur demek istediğimi.

Nike bir şeyler deniyor.

Bayağı iyi bu arada 3500TL'ye aldım ben emaardan.

Hocam tabanı nasıl peki? Yumuşak mı, yastık gibi? Daha önce skechers kullandıysanız biliyorsunuzdur demek istediğimi.

Hocam bende var bayağı rahat kış olmasına rağmen giyiyorum.

Geri
Yukarı