Nike Blaze Mid Pro Club alınır mı?

Bu modeli ilk kez gördüm. Şahsi tercihim (Nike hastası biri olarak) Puma olurdu. Normal Blazer '77 modeli gereğinden fazla klasikleşmiş bir model ve herkesin ayağında var. Blazer Jumbo daha iyi bir model. Fakat indirimde Blazer Jumbo bulunmadığı için Puma tercih edebilirsiniz. Güzel de duruyor, ve rahat olduğunu düşünüyorum.
Nike Blazer Low '77 Jumbo Erkek Beyaz Spor Ayakkabı bu model nasıl hocam? Mid modeline göre daha rahat olur diye tahmin ediyorum.

Tüm ayakkabılarım mid-high hocam. Beni o kadar rahatsız etmiyor, alıştığım için de olabilir. Özellikle midler çok daha rahat.
Hocam air jordandan nike presto, air a kadar denedim ama benim tercihim şekil hariç ergonomi olarak düşünürsek bilek hareket kabiliyeti açısından low lar çok daha başarılı ve rahat. Tabi görünüş düşünürsek orası zevkler ve renkler konusuna döner.

Hocam air jordandan nike presto, air a kadar denedim ama benim tercihim şekil hariç ergonomi olarak düşünürsek bilek hareket kabiliyeti açısından low lar çok daha başarılı ve rahat. Tabi görünüş düşünürsek orası zevkler ve renkler konusuna döner.
Haklısınız hocam. Açıkçası lowların rahatlığı bir başka oluyor. Fakat mid ve highlar da rahatsız etmiyor.

@hasimsek bu arada hocam Adidas Forum Low düşünürseniz siyah ve mavi renkleri indirimde. Aşağıya bıraktım. Siteyi biliyor musunuz bilmiyorum fakat güvenilir.

Bir de nikeın(neredeyse modellerinin %90 ının) tabanı bence çok kalitesiz hele hele Türkiyenin yarısında olan beyaz air force muydu neydi o modelin.
isimleri aklımda tutamıyorum çok fazla olduğu için, siz anlamışsınızdır.

Bir de nikeın(neredeyse modellerinin %90 ının) tabanı bence çok kalitesiz hele hele Türkiyenin yarısında olan beyaz air force muydu neydi o modelin.
isimleri aklımda tutamıyorum çok fazla olduğu için, siz anlamışsınızdır.
Evet hocam Air Force. Aslında hava tabakasından dolayı ayakkabının rahat olması lazım fakat ben denemediğim için bilmiyorum.

Hocam bütçeniz varsa size nokta atışı bir ayakkabı atacağım alın inanin pişman olmazsınız. Google képkeresési találat: https://www.sportinn.com.tr/nike-air-max-90-erkek-sneaker-ayakkabi-cn8490-003-67657-42-O.jpg
Eğer bu ürünü bulabiliyorsunuz düşünmeden alın 3 4 yıl boyunca her gün giymek istediğim bir ayakkabıydı kendisi. Giyerken hem çok fazla iltifat aldım hemde aşırı rahat bir ayakkabı. Tr pazarında bulamadım belki siz bulursunuz. Bulsam ben alacağım 1 tane

Hocam bütçeniz varsa size nokta atışı bir ayakkabı atacağım alın inanin pişman olmazsınız. Google képkeresési találat: https://www.sportinn.com.tr/nike-air-max-90-erkek-sneaker-ayakkabi-cn8490-003-67657-42-O.jpg
Eğer bu ürünü bulabiliyorsunuz düşünmeden alın 3 4 yıl boyunca her gün giymek istediğim bir ayakkabıydı kendisi. Giyerken hem çok fazla iltifat aldım hemde aşırı rahat bir ayakkabı. Tr pazarında bulamadım belki siz bulursunuz. Bulsam ben alacağım 1 tane
Air Max 90'a 4300 verilmez bence hocam. Rahatlık önemli fakat hem rahat hem güzel duran Air Max'ler de var.

Geri
Yukarı