Nike Blazer Mid 77 ayakkabı yanlarından açıldı

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Arkadaşlar yeniden merhaba yeniden ben. Bugün actigim 5. konu falan bu. Nike Blazer Mid 77 ayakkabım 2. ayında yanlardan açıldı. İlk başta küçük bir şeydi umursamadım ama şimdi o açıklık o kadar büyüdü ki göze anında çarpıyor. Iğrenç bir görüntü bu. 2 bin küsur TL verdim ben bu ayakkabıya. Baktım araştırdım herkes bu konuda şikayetçi ama kimse cevap yazmamış. Superstep gosteriyorum kullanıcı hatası diyorlar. Nike'a göstersem halledilir mi veya nerede bu olayı halledebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Herkes kullancı hatası der geçiştirir. İncelemeye gönderseler bile gene aynı sonuç çıkar. Her ne kadar senin hatan olmasa bile. Bir bardak soğuk su iç bence.

Benzer bir durumu ben THH ile çözdüm. İncelemeye gelen kişi bu kullanıcı hatası değil dedi. Gittim mağazadan paramı aldım. THH ile şansınızı deneyin. Ben başvurduğumda 2 aylık falandı.

Şikayet var a yaz fotoğrafla birlikte her şeyi anlat Nike'ı etiketle en azından diğer alacaklar vazgeçerler ya da ürünü Nike değiştirir.
zaten bu mesajı yazdıktan sonra nike a gittim buyaka nike mağazasına. zar zor yetiştim kapatıyorlardı tam da. gittim sordum ama kullanıcı hatası dediler onlar da almadı. bende artık uğraşmak istemiyorum ama bir daha para verseler blazer almam. sağolun cevap için

Benzer bir durumu ben THH ile çözdüm. İncelemeye gelen kişi bu kullanıcı hatası değil dedi. Gittim mağazadan paramı aldım. THH ile şansınızı deneyin. Ben başvurduğumda 2 aylık falandı.
fazla uğraşamayacağım. boş verdim yeni ayakkabı aldım zaten sağolun cevaplarınız için iyi günler.

Geri
Yukarı