Nike defyallday ayakkabı gıcırdıyor

Kagexa

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Yakın zamanda Nike defyallday modelini almayı düşünüyorum. Önceden Nike ayakkabı hiç kulllanmadım puma ve Adidas kullanmıştım. Ve ayakkabı şikayetlerine baktığımda neredeyse yüzlerce aynı şikayeti gördüm sadece Türkiye'de de değil yurt dışındaki yorumlardada aynı şikayet var. Ayakkabı daha eskimeden birkaç hafta sonra çok rahatsız edici bir gıcırdama sesi geliyormuş ki YouTube'da bir video izlemiştim gerçekten dayanılamayacak bir gıcırdama sesi. Bu ayakkabıyı alıp böyle bir şikayeti olmayan var mı acaba çünkü ayakkabıya bayıldım ve bu üretim hatasına rağmen almak istiyorum garip bir şekilde sizce alınır mı? Kullanan arkadaşlar?

3 yıl önce Nike Tekno giyiyordum onun da tabanı gıcırdıyordu. Bir yakınımınkinde de aynısı vardı. Sanırım Nike'ın bazı tabanlarında kronik oluyor.

Kroniktir alma sonra takarsın sorun olur boş ver. Önerdiğin ayakkabı var mı bu fiyatlara?

Vallahi bu gıcırdama sorunu olmasa kesin alacaktım aralarından en beğendiğim ancak bu gıcırdama sorunlarından dolayı yine puma ve adidasa kaçıcam gibi. Adidas hoops 3.0 ve puma caven düşünüyorum şu an.

3 yıl önce Nike Tekno giyiyordum onun da tabanı gıcırdıyordu. Bir yakınımınkinde de aynısı vardı. Sanırım Nike'ın bazı tabanlarında kronik oluyor.

2.000 TL'ye kadar önerdiğin beyaz buna benzer modeller var mıdır hocam Adidas, puma fark etmez markası.

Yeni konular

Geri
Yukarı