Nike deri ayakkabı makinede yıkanır mı?

maraushi

Hectopat
Makaleler
18
Merhaba, Nike Court Vision Low ayakkabı çok kirlendi. Temizleme köpüğü yetmiyor. Sizce düşük ayarda makineye atarsam sıkıntı çıkar mı deforme açısından?

Ben daha önce bağcıklarını söküp makineye atmıştım, o an bir problem yaşamadım fakat sonrasında çok çabuk uç kısmından açılmaya başlamıştı.

Ben FLO 'da çalışıyorum dostum makineye hiçbir ayakkabını atma çünkü hem renk atması olur hem de boya da sökülmeler ve deride çatlamalar olur. Tavsiyem sana mümkün olabildiğince mağazalarda satılan köpükler ile temizleme aparatları var onu kullanmaya önem göster. Ben günde en az 3 şikayet alıyorum o konuda ve incelemeye göndersen dahi onaylanmaz o ayakkabı.

Ben FLO 'da çalışıyorum dostum makineye hiçbir ayakkabını atma çünkü hem renk atması olur hem de boya da sökülmeler ve deride çatlamalar olur. Tavsiyem sana mümkün olabildiğince mağazalarda satılan köpükler ile temizleme aparatları var onu kullanmaya önem göster. Ben günde en az 3 şikayet alıyorum o konuda ve incelemeye göndersen dahi onaylanmaz o ayakkabı.
Ayakkabıyı InStreet'ten aldım yanında lumberjack temizleme köpüğü aldım ama hâla sarı ayakkabı ne yapmam gerekiyor?

Bağcıklarını çorabın içine koyup makineye at, ayakkabıyı da satılan sünger ve ayakkabı boyaları ile temizle.

Ayakkabıyı InStreet'ten aldım yanında lumberjack temizleme köpüğü aldım ama hâla sarı ayakkabı ne yapmam gerekiyor?
Flo'nun ayakkabı boyası var hocam ucunda şöyle süngeri var onu kullanın çok kaliteli temizliyor.

Ayakkabı boyası satılıyor kasalara gidip istemen yeterli FLO markasına ait olanı al direk gidip te lumberjack falan almana gerek yok çok temiz boyuyor.

Şu an bağcıkları çamaşır deterjanı ile yıkıyorum ayakkabının içini de elde yine çamaşır deterjanı ile yıkarsam olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı