Nike Dunk By You VS Air Force By You

Nike Dunk By You VS Air Force By You

• Nike Dunk By You

Oy: 7 58,3%
  • Air Force By You

Oy: 5 41,7%

• Oy verenlerin toplamı
    12

RedStone18

Decipat
Makaleler
1
Tasarımla ilgili yorumlarınızı paylaşabilirsiniz ama oy verirken tasarımı göz ardı edin.

Air Force.png
Dunk.png

Tasarımla ilgili yorumlarınızı paylaşabilirsiniz ama oy verirken tasarımı göz ardı edin.

Eki Görüntüle 2172154Eki Görüntüle 2172153
Hocam renkler açıkçası pek iç açıcı gelmedi bana. Yani birinin ayağında görsem ben beğenmezdim. Giydiğiniz kıyafetlere göre ayakkabı almak daha mantıklı ayrıca. Bol giyiyorsanız baggy pantolonun altına falan dunk çok iyi gidiyor. Ben şahsen dunk alırdım.

Air Force kendin tasarlayınca daha pahalıya gelmiyor mu? Aynı renkte dunk varken neden gidip aynı renkleri af’a koyup alacaksın?

Edit: Pardon, ben dunk’ın kendi modeli öyle sadece af’yi kendin yaptın sanmıştım.

Son düzenleme:
Air Force kendin tasarlayınca daha pahalıya gelmiyor mu? Aynı renkte dunk varken neden gidip aynı renkleri af’a koyup alacaksın?
Hayır gelmiyor, ama Air Force Dunk’tan 500 TL kadar daha pahalı diye hatırlıyorum.

Hocam birde Nike Dunk Unlocked ile Unlocked olmayan arasındaki fark ne? Unlocked olan daha pahalı ama neden?

Hayır gelmiyor, ama Air Force Dunk’tan 500 TL kadar daha pahalı diye hatırlıyorum.

Hocam birde Nike Dunk Unlocked ile Unlocked olmayan arasındaki fark ne? Unlocked olan daha pahalı ama neden?
Nasıl gelmiyor? Normal AF fiyatlarından yaklaşık 1000 TL daha fazla kendi tasarımını yapıp sipariş edersen.

Unlocked dunk’da daha kaliteli malzeme ve materyal kullanılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı