Nike gönderi durumu nasıl öğrenilir?

Supportivesup

Decapat
Merhaba arkadaşlar, ben Nike blazer by you sipariş ettim 3 4 hafta önce ve kargo daha hazırlanirken yanlışlıkla iade talebi oluştur dedim ve e-posta geldi. Eskiden gönderi hazırlanıyor yeşil yanıyordu şu an griye döndü. Kargo gelir mi? Yoksa ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• CC01C950-F183-4324-871C-C24B9D301E10.jpeg
    CC01C950-F183-4324-871C-C24B9D301E10.jpeg
    9,1 KB · Görüntüleme: 148
Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum mail atsana adamlara. Onlar ilgilenecektir. İade talebinden dolayı siparişin iptal olmasın. Bunu onlarla görüş.

Rengin değişmesi bir anlam ifade etmiyor. Eğer siparişin iptal edilecek. İptal edildi gibi bir ibare görüyorsan o zaman iptal olacak demektir. Benim gümrükte takılıp iade edilen ürünlerim hala Nike sitesinde yeşil ve hazırlanıyor olarak gözükmekte. Siparişlerim sayfasında ürünün ne durumda olduğu yazmakta orası önemli olacak senin için.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1,2 KB · Görüntüleme: 87
Rengin değişmesi bir anlam ifade etmiyor. Eğer siparişin iptal edilecek. İptal edildi gibi bir ibare görüyorsan o zaman iptal olacak demektir. Benim gümrükte takılıp iade edilen ürünlerim hala Nike sitesinde yeşil ve hazırlanıyor olarak gözükmekte. Siparişlerim sayfasında ürünün ne durumda olduğu yazmakta orası önemli olacak senin için.

Gönderi hazırlanıyor yazıyor.
Attım zaten.

Dostum mail atsana adamlara. Onlar ilgilenecektir. İade talebinden dolayı siparişin iptal olmasın. Bunu onlarla görüş.

Attıysanız onlardan cevap bekleyin, sorunu çözeceklerdir mutlaka. Siz görmeseniz bile sistemde arka tarafta işlem yapılabiliyor. Bende yanlışlıkla iptal ettiğim siparişleri almışlığım çok var müşteri hizmetler ile konuşup. Bu şekilde aldığım siparişlerde ürün sayfasında iptal edildi yazsa bile değişim yapmışlığım bile olmuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı