Giyim Nike günlük ayakkabılarda indirimler!

Bizim millette gecikme var herhalde... Hala 1000 TL'ye ayakkabı olmasına alışamamışlar, her şeye katlarca zam gelmişken hala 300 liradan bahsediyorsunuz. Ne sandınız arkadaşlar her şey pahalılaşırken ayakkabı ucuzlasın mı? Ayrıca konu için sağ olun hocam, bu yılın başında bile Blazer'lar 1400'dü en az. Gayet de indirime girmiş, ucuz.
Fiyatlar baya iyi bence de 2 tane ayakkabı aldım normalde alsan 5600 5700 lira tutar bende 2900'e falan geldi.
Ama sipariş verecekseniz ayrı ayrı vermenizi öneririm 150 euro üstü gümrükte sıkıntı olabiliyormuş.

Bizim millette gecikme var herhalde... Hala 1000 TL'ye ayakkabı olmasına alışamamışlar, her şeye katlarca zam gelmişken hala 300 liradan bahsediyorsunuz. Ne sandınız arkadaşlar her şey pahalılaşırken ayakkabı ucuzlasın mı? Ayrıca konu için sağ olun hocam, bu yılın başında bile Blazer'lar 1400'dü en az. Gayet de indirime girmiş, ucuz.
Alışamadık çünkü olması gereken bu değil ve 300 lira olsun diye bir şey bahsetmedim ya da ayakkabılar ucuzlasın demedim.

Alışamadık çünkü olması gereken bu değil ve 300 lira olsun diye bir şey bahsetmedim ya da ayakkabılar ucuzlasın demedim.

Alışamaman benim sorunum değil. Fiyatlar bundan sonra böyle, alışacaksan alış, kabullenmeyeceksen kabullenme. Sana da yazmadım ayrıca mesajı. Genel olarak yazdım, üstüne alınmışsın. Eğer 300 lira olsun diye bir şey bahsetmemişsen o zaman daha pahalı olmasını istiyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı