Nike Monarch IV ayakkabının önü açıldı

tekken12

Decapat
Daha fazla  
Sportiveden Nike monarch IV aldım az önce yürürken ayakkabının önünün açıldığını fark ettim. Bu ayakkabının garantisi var mı? Ne yapabilirim?

Sportiveden Nike monarch IV aldım az önce yürürken ayakkabının önünün açıldığını fark ettim. Bu ayakkabının garantisi var mı? Ne yapabilirim?
Monarch’ı sanırım otomatik düzeltme mimar olarak düzeltmiş, konuyu onaylayan yetkili gram okumadan konuyu onaylamış herhalde. Dalgınlık olabilir ama konuyu okuyorsan söz konusu olamaz.

Neyse, açılan ayakkabıları ne değişiyorlar, ne de iade alıyorlar hocam. Benim de bir botumun ve ayakkabımın tabanı açıldı (Nike Blazer ve Vans Sk8-hi MTE 3) değişim ve iade yapmadılar. Az önce aldıysanız belki değişim yaparlar ama.

Türkçe yazım kurallarını gözden geçirmenizi öneririm.
Ayakkabıyı aldığınız gibi önü mü açıldı yoksa açık olmasına rağmen bunu yeni mi fark ettiniz? Ucu çok açık bir durum bu.
Daha 3-5 gün evvel Zoom lebron nxxt gen aldım, ayakkabı ile 6 saat antrenman -ki 2.5-3 saati antrenman maçı, yani ayakkabıyı tamamen kullandım- ayakkabının daha tabanı doğru dürüst kirlenmedi. Ön tarafında da açılma vs. yok.
Ayrıca monarch serisnde ayakkabının ön tarafı için birçok kaynak iyi bir malzeme kullanılmamış diye belirtmişti. Ayakkabıyı alırken keşke buraya sorsaydınız.

Türkçe yazım kurallarını gözden geçirmenizi öneririm.
Ayakkabıyı aldığınız gibi önü mü açıldı yoksa açık olmasına rağmen bunu yeni mi fark ettiniz? Ucu çok açık bir durum bu.
Daha 3-5 gün evvel Zoom lebron nxxt gen aldım, ayakkabı ile 6 saat antrenman -ki 2.5-3 saati antrenman maçı, yani ayakkabıyı tamamen kullandım- ayakkabının daha tabanı doğru dürüst kirlenmedi. Ön tarafında da açılma vs. yok.
Ayrıca monarch serisnde ayakkabının ön tarafı için birçok kaynak iyi bir malzeme kullanılmamış diye belirtmişti. Ayakkabıyı alırken keşke buraya sorsaydınız.
Sordum iyi dediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı