Nike Ödeme Yapamıyorum

EEfe3

Centipat
Daha fazla  
Nike internet sitesinden Jordan Air 200E Zion PE alacağım fakat ödeme yapacağım zaman sorun çıkıyor. Kart bilgilerini girdim. Onayladım ve hemen ardına "Visa ödemeni işleyemedi. Lütfen tekrar dene veya farklı bir ödeme yöntemi dene." uyarısını aldım. Bir kaç kez denedim sonuç değişmedi 3 seçenekten biri olan Google Payı seçme kararı aldım. O zamanda sonuç değişmedi gene "Google Pay ödemeni işleyemedi. L^ütfen tekrar dene veya farklı bir ödeme yöntemi dene." uyarısını aldım.

Yanıt verenlere şimdiden teşekkür ederim ve Air Jordan 200E modellerinde numara hakkında yardımcı olursanız sevinirim. Normalde 42.5-43 giyiyorum ama bu ayakkabının kalıbını bilmiyorum. Birde ayakkabı alırken rahat olmasına çok önem veriyorum bu ayakkabıda air birimi olduğundan güvendim fakat bu rahat değilse söylerseniz ve rahat herhangi markadan ayakkabı önerirseniz sevinirim en fazla 3000TL civarlarına çıkabilirim galiba.

Farklı bir tarayıcıyla değil ama bilgisayardan deniyordum sonrasında hem Google Pay hem kart bilgilerini girerek telefondan da denedim.
Şimdi Google Chrome ile denedim. Yükleme işareti çıkıyor ve kalıyor kart bilgilerini gireceğim yere bile gelemiyorum.

Geri
Yukarı