Nike ayakkabı iadesi

numara25

Picopat
Daha fazla  
Nike'nin resmi sitesinden almış olduğum ayakkabının kalıbı dar geldi ve değiştirip yarım numara büyüğünü almak istiyorum fakat sitede yarım numara büyüğü mevcut değil. Ayrıca ürünü alırken 60 lira kargo parası da ödedim fakat iade ederken yalnızca ayakkabının fiyatını ödüyorlar. Ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Dar geldiyse hiç rahat edemezsiniz, yapacak bir şey yok 120 lira zarar edeceksiniz rahatlığınızdan daha mı önemli?
Evet zaten yarım numara büyüğünü almak istiyorum ve büyük numaraların hepsi tükenmiş. Ürünü kampanyalı olarak %30 indirimli olarak aldığım için para iadesinden ziyade değişim istiyorum ve Nike sitesinde değişim için ürünü iade edip tekrar satın al diyor.

Evet zaten yarım numara büyüğünü almak istiyorum ve büyük numaraların hepsi tükenmiş. Ürünü kampanyalı olarak %30 indirimli olarak aldığım için para iadesinden ziyade değişim istiyorum ve Nike sitesinde değişim için ürünü iade edip tekrar satın al diyor.
Hmm anladım kampanyayı tekrar kullanamıyorsun sanırım.

Nike'nin resmi sitesinden almış olduğum ayakkabının kalıbı dar geldi ve değiştirip yarım numara büyüğünü almak istiyorum fakat sitede yarım numara büyüğü mevcut değil. Ayrıca ürünü alırken 60 lira kargo parası da ödedim fakat iade ederken yalnızca ayakkabının fiyatını ödüyorlar. Ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Nike müşteri hizmetleri ya da Online satış birimini arayın. İade işleminiz için anlaşmalı kargoları oluyor ve size kargo kodu vermeleri gerekiyor. Belirttikleri kargo firmasına kodu söyleyerek alıcı ödemeli gönderim sağlayabilirsiniz.

Reis öyle gözüküyor ama korkmana gerek yok. Kargo parası iade edilecek tutara ekleniyor. Dilersen elimde 2 tane yapmış olduğum iadelerin dekontları kanıtları var. Kısacası gönül rahatlığı ile iade edebilirsin, depoya da ulaşır ulaşmaz paranızın iadesi sıraya alınır. Saygılarımla.

Geri
Yukarı