Nike PG6 alınır mı?

Merhaba öncelikle şunu sormak istıyorum basketbol için mi yoksa günlük kullanımda mı kullanıcaksınız?
Merhaba Günlük kullanımdada kullanıcam basketbol oynarkende ama sürekli basketbol oynamıcam günlük kullanımda da hergün giymicem
Merhaba Günlük kullanımdada kullanıcam basketbol oynarkende ama sürekli basketbol oynamıcam günlük kullanımda da hergün giymicem ama çoğunlukla giyerim

Son düzenleme:
Nike kendi sitesinden PG6 ayakkabısını almayı düşünüyorum. Sizce nasıl? Değer mi parasına veya önerileriniz var mı? :)
Ayakkabının linki: PG 6 Basketbol Ayakkabısı. Nike TR.

Bugün PG6 satın aldım. Mağazada denediğime göre çok rahat bir ayakkabı. Günlük kullanımda da güzel gider saha kullanımında da. 1-2 güne günlük kullanım için rahat mı değil mi bunlar hakkında bilgi veririm.

Bugün PG6 satın aldım. Mağazada denediğime göre çok rahat bir ayakkabı. Günlük kullanımda da güzel gider saha kullanımında da. 1-2 güne günlük kullanım için rahat mı değil mi bunlar hakkında bilgi veririm.

Tamamdır. Sağ olun hangi mağazadan aldınız peki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır. Sağ olun hangi mağazadan aldınız peki?
Mall of istanbul sportive mağazasından aldım. 2000tl'de 400 tl indirim vardı, bir çorap aldım yanına 1610 tl'ye hem PG6 hem de bir adet çorap aldım. (ayakkabı 1980TL olması lazım yanında bir şey almanız lazım ve bildiğim kadarıyla indirimli ürünlerde 2000 TL'ye 400 TL kampanyası geçerli değil)
Tamamdır.Sağolun hangi mağazadan aldınız peki.
Şunu da eklemek isterim. En başta pg5 alacaktım Nike sitesinden sipariş edince hem uzunca bir bekleme süresi hem de 59TL kargo ödetiyor. O sebeple Sportive mağazasından elle almak çok daha mantıklı ve kârlı.

Mall of istanbul sportive mağazasından aldım. 2000tl'de 400 tl indirim vardı, bir çorap aldım yanına 1610 tl'ye hem PG6 hem de bir adet çorap aldım. (ayakkabı 1980TL olması lazım yanında bir şey almanız lazım ve bildiğim kadarıyla indirimli ürünlerde 2000 TL'ye 400 TL kampanyası geçerli değil)

Şunu da eklemek isterim. En başta pg5 alacaktım Nike sitesinden sipariş edince hem uzunca bir bekleme süresi hem de 59TL kargo ödetiyor. O sebeple Sportive mağazasından elle almak çok daha mantıklı ve kârlı.
Ben Alanya şehrinde yaşıyorum buradaki sportive mağazınsa varsa bende buradan alıcam. Cevabın için teşekkür ederim

Geri
Yukarı